BNB Ağustos hedefi 400 dolar mı? İşte kripto topluluğunun tahmini!

BNB Ağustos sonuna kadar 400 dolara ulaşabilir mi? İşte kripto topluluğu ne diyor?

BNB Ağustos hedefi 400 dolar mı? İşte kripto topluluğunun tahmini!

Kripto para piyasası, 1 trilyon dolarlık piyasa değeri seviyesini tekrar kırdıktan sonra, tümüyle yeniden yeşile dönerken, kripto yatırımcıları ve tüccarları, dünyanın en büyük kripto borsalarından biri olan Binance'in yerel token'ı BNB'nin bu ayın sonunda hengi fiyattan işlem göreceğini tahmin etmeye çalışıyor.

BNB Ağustos hedefi 400 dolar mı? İşte kripto topluluğunun tahmini!

Web sitesinin 'Fiyat Tahminleri' özelliğini kullanan CoinMarketCap'teki seçmen topluluğu, 31 Ağustos 2022'de BNB fiyatının ortalama 360.91$ olacağı yönünde yükseliş tahminleri yaptı.

Aşağıdaki tahmin, yayın sırasında kullanılan 1.888 topluluk üyesi oyunun sonucudur ve Finbold'un 29 Temmuz'da aldığı merkezi olmayan finans ( DeFi ) varlığının mevcut değerinden 76.61 $ veya %26.95'lik bir artışı temsil etmektedir.

BNB Ağustos hedefi 400 dolar mı? İşte kripto topluluğunun tahmini! - Resim : 1

Kripto topluluğu BNB fiyat tahmini 31 Ağustos. Kaynak: CoinMarketCap

BNB için uzun vadeli öngörü

Eylül ayı sonu projeksiyonları açısından, topluluk Ağustos ayına göre daha da iyimser ve BNB'nin 30 Eylül'deki ortalama fiyatının 384.06 dolar olacağını tahmin ediyor, ki bu da varlığın fiyatına kıyasla %35.09 veya +99.77$'lık bir kazanç anlamına geliyor.

Öte yandan, 2022'nin sonuyla ilgili olarak, Finder'daki 54 fintech endüstri uzmanından oluşan panel, BNB'nin yılı mevcut fiyatından bile daha düşük olan 274 dolar ile kapatacağını tahmin ediyor.

BNB Ağustos hedefi 400 dolar mı? İşte kripto topluluğunun tahmini! - Resim : 2

2022, 2025 ve 2030 için BNB fiyat tahminleri. Kaynak: Finder

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Sorumluluk Reddi: CoinMarketCap kripto para topluluğu fiyat tahmini yalnızca kullanıcılarının oylarına dayanmaktadır. Tahminler, ay sonu fiyatlarını garanti etmez.