Güncel

Küresel kripto sosyal etkileşimi, 2 yılda %450'nin üzerine çıktı!

Küresel kripto sosyal etkileşimi, sıkıcı piyasalara rağmen 2 yılda %450'nin üzerine çıktı

Küresel kripto sosyal etkileşimi, 2 yılda %450'nin üzerine çıktı!

Kripto para endüstrisi, çeşitli büyük gelişmelerin etkisi altında oynaklıkla mücadele etmeye devam ederken, topluluğunun sosyal katılımı son birkaç yılda artmaya devam etti.

Küresel kripto sosyal etkileşimi, 2 yılda %450'nin üzerine çıktı!

Kripto sosyal istihbarat analitik platformu LunarCrush, 15 Ağustos'ta yaptığı açıklamada, ''veriler kripto sektöründeki sosyal aktivitenin son iki yıllık dönemde istikrarlı bir şekilde tırmandığını ve %457.4'e kadar yükseldiğini gösteriyor'' ifadelerine yer verdi.

Platformun açıklamasının tam metni şu şekilde;

“Sosyal aktivite devam edecek bir şeyse, kripto alanındaki büyüme asla yavaşlamadı. Son zamanlardaki büyük düzeltmeye rağmen, sosyal aktivite istikrarlı büyümeyi sürdürdü. Sosyal etkileşimler iki yıllık bir dönemde %457.4 arttı.”

Küresel kripto sosyal etkileşimi, 2 yılda %450'nin üzerine çıktı! - Resim : 1

Küresel kripto sosyal etkinliği. Kaynak: LunarCrush

SHIB en sosyal aktiviteyi görüyor

Tüm dijital varlıkların sosyal etkinlikleri arasında lider olarak öne çıkan biri, geçtiğimiz gün içinde CryptoDep kullanıcısı olarak yaklaşık 81.000 sosyal söz ve 9.000'den fazla paylaşılan bağlantı kaydeden merkezi olmayan finans ( DeFi ) köpek tokeni Shiba Inu ( SHIB ) LunarCrush bilgilerine atıfta bulunarak bir tweet'te paylaşıldı.

Küresel kripto sosyal etkileşimi, 2 yılda %450'nin üzerine çıktı! - Resim : 2

Günün madeni parası olarak Shiba Inu. Kaynak: CryptoDep

SHIB, hafta sonu rallisinin ardından CoinMarketCap verilerine göre Ethereum'u ( ETH ) ve SHIB'nin başarısından yararlanan başka bir meme para birimi olan Saudi Shiba Inu'yu (SAUDISHIB) geçerek 24 saatlik grafikteki en trend kripto para statüsünü geri aldı.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.