Güncel

Lady Gaga'dan bir ilk, uzayda konser verecek!

İlklerin sanatçısı yeni bir ilkle daha karşımızda!


Geçtiğimiz saatlerde gündeme düşen bu manşet, tüm dünyayı çalkalamıştı. Evet yanlış duymuyorsunuz Lady Gaga uzay boşluğunda tüm dünyada milyonlarca hayranı için canlı yayınla konser verecek. Uzayda şarkı konser verecek ilk kişi olmak istediğini duyuran popüler sanatçı, yine bir ilke imza atmak istiyor. 

Ancak hatırlatmak isteriz ki  Chris Hadfield adlı vatandaş bunu aylar önce gerçekleştirmişti. 2015 yılında Virgin Galactic adındaki uzay gemisiyle yapacağı yolculukla birlikte uzayda vereceği ilk konser için heyecan dorukta.  David Bowie’nin Space Oddit adlı şarkısını seslendiren Chris'in videosunu aşğıdan izleyebilirsiniz. 

1383833592_lady-gaga-who-unintentionally-caused-a-shift-in-dates-for-the-new-jersey-state-wrestling-meet-getty-images.jpg

Değişen atmosfore ayak uydurabilmesi için, yaklaşık olarak konserden 1 ay önce çalışmalara başlayacağı belirtilen dünyaca ünlü popüler sanatçı Lady Gaga, bu mutlu anını Twitter üzerinden milyonlarla paylaştı. İlerleyen aylarda bu gizemli yolculuğun detayları gelmeye devam edecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.