Güncel

Lance Armstrong, Mobli ile ortaklık kurdu

Lance Armstrong, görsel sosyal medya platformu Mobli ile ortaklık kurdu.


Lance Armstrong, hayranlarının dünyayı kendisinin gözünden görmelerini sağlayacak görsel sosyal medya platformu Mobli ile ortaklık kurdu.

Kısa bir süre önce Mobli, popüler görsel sosyal medya platformu, kanserle mücadelesiyle tanınan ve yedi kez Fransa Bisiklet Turu'nu kazanan Lance Armstrong'la heyecan verici yeni bir ortaklık başlattığını duyurdu. Kullanıcılar, Mobli'nin çok yönlü platformu sayesinde Armstrong'un güncel olarak kendi video ve fotoğraflarını koyacağı ve bunları takipçileriyle paylaşacağı kendi özel kanalına abone olabilecekler. Ayrıca Armstrong antrenmanlarının yanı sıra Lance Armstrong Vakfı ile yaptığı çalışmaları da kanalında yayınlayacak.

Armstrong "Mobli ile ilk tanıştığımda, olağanüstü bir platform olduğunu ve farklı kitlelerin hikâyelerini paylaşabilecekleri yenilikçi ve en önemlisi kolay erişilebilir bir yöntem sunduğunu düşündüm." dedi. "Mobli'yi sosyal medya takipçilerimin deneyimlerimi günü gününe kişisel olarak izleyebilecekleri doğrudan bir kanal olarak kullanmak için heyecanlıyım." diye ekledi.

Kullanıcılarının anları paylaşabilecekleri ve dünyayı diğer insanların gözünden görebilecekleri Mobli, insanlar, yerler ve temalar gibi konulara bağlı kanallardan oluşan gerçek zamanlı, bir görsel sosyal medya platformudur. Mobli, Android platformunun ileri gelen fotoğraf ve video paylaşım uygulamasıdır. Ayrıca iOS ve Blackberry platformlarında da kullanılabilmektedir.

Mobli ara yüzü, yüksek miktarda geri bildirim sağlama ve etkileşim yaratma özellikleri ve dünyayı diğer insanların gözünden görme vizyonu sayesinde kullanıcıların uygulamaya büyük ilgi göstermelerini sağlamıştır. Şirket, lansmanından bu yana aktif ve tutkulu kullanıcı topluluğu sayesinde büyük bir oranda büyüme sağlamış olup herkes tarafından benimsenmiştir.

1329216018_u5tfyx97d4jwyohps0dwtl72ejkfbmt4t8yenimkbvaiqdbrd1h6kmubwtcebj.jpg

Uygulama çok sayıda ünlü tarafından kullanılmaktadır. Lance Armstrong dışında, Leonardo DiCaprio, David Arquette, Ethan Suplee, Andre Berto, Rudy Gay, Jaime King, Stephen Curry, Soleil Moon Frye ve Paris Hilton ünlü kullanıcılarından sadece birkaçıdır.

Leonardo DiCaprio New York merkezli sosyal medya platformu Mobli'ye 2011'de yatırım yaparak şirketin danışmanlık pozisyonunu üstlendi.

Leonardo DiCaprio, Mobli kullanıcısı olmasının yanı sıra geçtiğimiz yıl Ekim ayında şirkete yatırım yaparak platformun gelecekteki büyüme ve başarısını şekillendirmeye yardımcı olacak olan danışmanlık pozisyonunu aldı. Böylece Mobli, Leonardo DiCaprio ve başka özel yatırımcılar tarafından yapılan 4 milyon dolarlık yatırımın ardından birinci finansman aşamasını tamamladı.

Mobli, Lance Armstrong'la yaptığı anlaşmayla birlikte buna bağlı başka ortaklıkları da duyurdu. Mobli, Lance Armstrong'un uzun zamandır menajeri ve Capital Sports & Entertainment kurucusu Bill Stapleton ile uygulamayı değişik şekillerde tanıtma konusunda beraber çalışacağının bilgisini verdi.

Ek olarak Mobli Northwestern Üniversitesi Kellogg School of Management'ın önde gelen profesörü, yazar ve birçok Fortune 500 şirketine dijital medya ve pazarlama konusunda danışmanlık veren Andrew Razeghi ile anlaşma imzaladı.

Aynı zamanda Armstrong, Stapleton, ve Razeghi Mobli'nin danışmanlık kurulun katılacakları belirtildi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.