Lenovo, Formula 1 için akıllı kupa geliştiriyor!

Akıllı teknolojiler her ne kadar hayatımızın bir parçası haline gelse de, bazı haberler hala şaşırtmaya devam edebiliyor.

Lenovo, Formula 1 için akıllı kupa geliştiriyor!

Futbol, basketbol, Formula 1, e-sports... Hepimizin hayatında takip ettiği, desteklediği ve keyif aldığı birçok spor dalı var. Şimdi ise Lenovo, bu tür anları daha da özel kılan bir ödül hazırladı. İşte detaylar...

2023 Formula 1 Lenovo Japonya Grand Prix'de, Lenovo, Pininfarina ile birlikte dünyanın ilk öpücükle aktive olan ödülünü tanıttı. Bu özel ödül, aynı zamanda 2023 Formula 1 Lenovo Amerika Grand Prix'de de kazananlara sunulacak. Lenovo'nun bu Formula 1 ödülü, LED ışıklı bir sistemle kazananın ulusal bayrağını göstermek üzere tasarlandı. Bu karmaşık sistem, bir dokunmatik mikro anahtarla çalışıyor. Kazanan sürücü, ödülü öperek bu sistemi aktive ediyor.

Lenovo, Formula 1 için akıllı kupa geliştiriyor!

Philip Marchington, Lenovo Kurumsal Pazarlama Yaratıcı Direktörü, "Podium kutlaması saf bir sevinç ve heyecan anıdır," dedi ve ekledi: "Öpücükle aktive olan ödülümüz, bu geleneği yenilik ve kutlama katkısıyla yükseltiyor. Bu, dünyanın en iyi sürücülerine ve en prestijli motor yarışlarına layık bir ödül."

Kişisel olarak Formula yarışlarına ilgi duymasam da teknoloji konusundaki tutkumuz aynı. Lenovo gibi büyük bir markanın, bu popüler etkinliğin odak noktasında böyle bir ürün yaratması gerçekten özel. Peki sizce bu ödülü kim kazanmalı?