Lenovo gemileri yaktı! Kablosuz kulaklıkta büyük indirim

Kablosuz kulaklıklar artık günlük hayatımızın olmazsa olmazlarından birisi haline gelmiş durumda. Kalite beklentinize göre çok uygun fiyatlara da çok yüksek fiyatlara da bu teknolojiden yararlanabilirsiniz.

Lenovo gemileri yaktı! Kablosuz kulaklıkta büyük indirim

Kullanıcılara yönelik teknolojik ürünleriyle değer yaratan Lenovo, şık ve ergonomik tasarımıyla dikkat çeken Lenovo LP1 LivePods TWS Kablosuz Bluetooth Kulaklık gözleri fiyatıyla gözleri kamaştırıyor. Birbirlerinden önemli özellikleriyle karşımıza çıkan kulaklık indirimli fiyatıyla 225 TL'den satışa sunuldu.

Android ve iOS işletim sistemli akıllı cihazlarıyla müzik dinlemek, video takip etmek ve oyun oynamak isteyenler, ilgili içeriklere ait sesleri Lenovo LP1 Livepods kablosuz Bluetooth kulaklık ile daha ayrıntılı duyabiliyor. Bilgisayar dünyasının en tanınan isimlerinden Lenovo’nun imzasını taşıyan kanal içi formdaki kulaklık, ergonomik tasarımıyla kullanım sürecinde rahatlık sağlarken beraberinde getirdiği teknik imkânlarla da dinleme tecrübesini farklı bir noktaya taşıyabiliyor.

Bluetooth 5,0 destekli

Güncel kablosuz bağlantı standartlarından biri olan Bluetooth 5,0 ile güçlendirilen Lenovo LP1 Livepods, bunun avantajını hem ses iletimi esnasında hem de batarya kullanım sürecinde kullanıcılara yaşatıyor. Zarif ve modern tasarımıyla beğeni kazanan ürün, 10 mm’lik ses sürücüleriyle geliyor.

Suya % 100 dayanıklı

Hava koşullarından bağımsız olarak her an her yerde müzik dinlemek isteyen teknoloji ve müzik tutkunlarının alışveriş listelerine ekleyebilecekleri Lenovo LP1 Livepods, etkileyici tasarımını, IPX4 sertifikasıyla taçlandırıyor. Su sıçramalarına karşı dayanıklı hâle getirilen ürün, yağmurlu havalarda da kullanılabilirlik sağlıyor.

Uzun süre kullanım imkanı sunuyor

Uzun yolculukların eğlenceli şekilde geçmesine katkıda bulunan model, şarj kapasitesiyle pek çok kullanıcı için yeterlilik gösteriyor. Kulaklıkların şarj edilebilmesi, yuvarlak hatlara sahip şarj kutusu aracılığıyla mümkün oluyor. Tam şarj olan kulaklıklar kendi başlarına 3,5 saatlik kullanım süresi vaad ederken şarj kutusu da devreye girdiğinde kullanım süresi 12 saate kadar uzayabiliyor. Kulaklığın bekleme süresi ise 300 saat civarında seyrediyor. 90 dakika içerisinde tam doluluğa ulaşan ürün, yalnızca müzik dinleme ve benzeri süreçlerde değil telefon görüşmelerinde de görev alabiliyor.

Dokunmatik sensör ve rahat kullanım


Her iki kulaklığa da dokunmatik sensör ekleyerek kullanım sürecini mümkün olan en kolay hâle getiren Lenovo, dokunmatik sensöre atadığı işlevlerle kullanıcılara pratiklik kazandırıyor. Tek bir kulaklığa bir saniye basılı tutarak şarkılar durdurulup başlatılabiliyor, sol kulaklığa üç kez dokunulduğunda önceki şarkıya, sağ kulaklığa üç defa dokunulduğunda sonraki şarkıya geçilebiliyor. Ses seviyesini yükseltmek için sağ kulaklığa iki defa dokunmak, azaltmak içinse sol kulaklığa iki defa dokunmak gerekiyor.

Lenovo LivePods LP1 TWS Kablosuz kullaklığı 225 TL'den almak için buraya tıklayabilirsiniz.