Güncel

LG Türkiye'nin yeni reklamı insanlık dersi veriyor

LG Electronics Türkiye sosyal sorumluluk bilinciyle araç kullanırken telefon kullanımının tehlikelerine dikkat çeken bir reklam filmi hazırladı.


Günümüzde birçok kişinin bağımlılık haline getirdiği akıllı telefonların insanlar arasında iletişim kopukluğuna neden olduğu ve sosyal yaşantının zayıfladığı gibi sorunlar sıklıkla konuşuluyor ancak bu sorunların en büyüklerinden birisi sürücülerin araç kullanırken akıllı telefonlarını kullanmaları. Öyle ki bu durum insanları canına dahi mâl olabiliyor.

Bu durumun farkında olan ve insanların bu konuda bilinçlenmesi gerektiğini düşünen LG Electronics Türkiye "Dilediğin gibi bak, yoldayken ne olur bırak!" başlıklı reklam filminde insanların akıllı telefonlarını kontrol etmelerinin bir ihtiyaç olduğu ancak araç sürerken telefonla ilgilenmenin bir insanın hayatına mâl olabileceği mesajını veriyor.

İlginizi Çekebilir: 

Sosyal sorumluluk amacıyla hazırlanan bu reklam filmi ünlü oyuncu ilker Kaleli tarafından seslendirilmiş. Birçok kişinin sosyal medya üzerinden desteklediği bu reklam filmi gerçekten etkileyici bir şekilde hazırlanmış. Bu noktada da bir reklam filmlerinde ürünlerini tanıtmak yerine önemli bir noktaya dikkatleri çeken LG Electronics Türkiye'yi tebrik etmek gerekiyor.

İlginizi Çekebilir: 

 
                              
          
                                
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.