Güncel

LG'den anne ve çocukların bağını kuvvetlendiren giyilebilir cihaz: LG KizON

Anneler, LG KizON ile çocuklarının nerede olduğunu her an bilecekler.

LG'den anne ve çocukların bağını kuvvetlendiren giyilebilir cihaz: LG KizON

LG firması yeni giyilebilir bir cihaz duyurdu. LG KizON adlı yeni ürün annelerin çocuklarının nerede olduğunu takip etmesi için anneleri hedefliyor.

Özellikle okul öncesi ve ilkokul çocukları için tasarlanmış LG KizON, temelde bir oyuncak gibi görünüyor. Ama bu kesinlikle yararlı bir oyuncak. KizON, annelere çocuklarını gerçek zamanlı olarak nerede olduğunu görmesini sağlayan, 3G, GPS ve Wi-Fi özelliklerine sahip. Cihaz, Android 4.1 veya üstü çalışan herhangi bir akıllı telefon veya tablet üzerinden kontrol edilebiliyor. 

1404888759_lg-kizon-wearable-02.jpg

Ebeveynler önceden yapılandırılmış bir telefon numarası kullanarak çocukları ile KizON arama yapabiliyor.  LG KizON su ve leke tutmaz, çevre dostu Polythiourethane (PTU) malzemeden yapıldı. Cihazın 400 mAh pili tek bir şarjla 36 saate kadar sürüyor ve pil ömrü % 25 altına düştüğünde anne uyarılıyor.

LG KizON’un ne kadara mal olacağı bilinmiyor ancak, cihaz (üç renkli versiyonları) 10 Temmuz'da Güney Kore'de çıkacak. Ayrıca Kuzey Amerika ve Avrupa'da daha sonra bu çeyrekte tanıtılması bekleniyor.

Sonraki sayfalarda cihaza ait görselleri inceleyebilirsiniz.


1404888814_lg-kizon-wearable-03.jpg
1404889020_lg-kizon-wearable-04.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.