Güncel

LG’nin yeni kablosuz süpürgesi CordZero İzmir’de

LG Electronics, 14-15 Kasım tarihlerinde İzmir’de düzenleyeceği etkinlikte tüm kullanıcıları en son teknolojili LG CordZero™ kablosuz süpürgeleriyle tanışmaya davet ediyor.


LG Electronics, İzmirli kullanıcıları yeni kablosuz süpürgeleri LG CordZero™ serisiyle tanıştırmak için yola çıkıyor. İlki İstanbul’da gerçekleşen etkinlik dizisinin yeni durağı, 14-15 Kasım’da İzmir Agora Alışveriş Merkezi olacak. Düzenlenecek etkinlikte tüm katılımcılar LG’nin en son model CordZero™ teknolojisinin sunduğu özgürlüğü ve üstün temizlik gücünü tecrübe edebilecekler. Etkinlik alanında kurulacak farklı yüzey çeşitlerinde her türlü toz ve kirlere karşı LG CordZero ürünlerini deneyebilecekler.

1447248162_1447240257lgcordzeroroadshow2.jpg

Muhteşem hediyeler kazanma şansı

LG tarafından düzenlenen etkinlikte katılımcılar eğlenceli oyunlar ve sürpriz hediyelerle keyifli bir gün geçirecekler. Katılımcılar etkinlikler boyunca toplam 16 adet Pocket Photo, 8 adet LG Gpad Tablet, 4 adet LG CordZero™ Dikey süpürge ve 4 adet CordZero™ Yatay süpürge kazanma şansını yakalayacaklar.

Düzenlenecek etkinlikte kullanıcılarla buluşacak olan LG CordZero Yatay ve LG CordZero 2’si 1 arada Dikey ve El Süpürgesi modelleri kullanıcılara sağladığı güçlü ve rahat temizlik deneyimiyle engelleri, sınırları ve vakit kaybını ortadan kaldırıyor. LG CordZero Yatay Süpürge, Akıllı Inverter Motor™, PowerPack™ 80V Batarya, RoboSense™: Otomatik Yer Belirleme ve Otomatik Takip Teknolojisi, LG KOMPRESSOR™ Toz Sıkıştırma Teknolojisi, HEPA14 Filtresi, SLG 5 Star & BAF Sertifikası gibi özellikleriyle göz dolduruyor. LG CordZero 2’si 1 arada Dikey ve El Süpürgesi ise Dual PowerPack™ Çift Batarya, Dolaşıklık Önleyici Fırça™, Akıllı Inverter Motor™ gibi özellikleriyle kullanıcılara en özgür temizlik deneyimini sunuyor.

1447248184_1447240259lgcordzeroroadshow1.jpg

Akıllı Inverter Motor™ ile çok daha dayanıklı bir motor ve güçlü bir temizlik

LG CordZero, geleneksel kablolu elektrik süpürgelerinden geri kalmayan performansıyla LG’nin en dikkat çeken ürünleri arasında yer alıyor. CordZero, Akıllı Inverter Motorteknolojisi sayesinde kompakt tasarımıyla en kuvvetli emiş gücünün yanında yüksek enerji tasarrufu ve dayanıklılığı sağlıyor. Geleneksel motorların sahip olduğu karbon fırça, sürtünme sonucunda kısa zamanda erirken, fırçasız Akıllı Inverter Motor™ ise sürtünmesiz manyetik güçle çalışıyor. LG Electronics imzalı Akıllı Inverter Motor aynı zamanda 10 yıl garantili.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.