Güncel

LG'ye, CES 2014'te ödül yağmuru

LG Electronics CES Fuarı 2014’ten 35 adet ödülle döndü.

LG'ye, CES 2014'te ödül yağmuru

LG Electronics CES Fuarı 2014’te, 6’sı 77 inç CURVED ULTRA HD OLED TV için olmak üzere toplam 35 adet ayrı ödüle değer görüldü. Şirket, en popüler ödüller olan Popular Mechanics, Popular Science, Mashable, TechRadar, Ubergizmo, HD Guru, TechnoBuffalo ve Stuff ödüllerini almaya hak kazandı.  

“Asıl hedefimiz insanların hayat kalitesini olumlu yönde etkileyecek ürünler yaratmak” diyen LG Electronics Global Satış ve Pazarlama Sorumlusu Wayne Park sözlerine şöyle devam etti: “Bu yıl aldığımız ödüller inovasyona yönelik verdiğimiz taahhüdün kanıtı olmakla birlikte marka kimliğimizi destekliyor. LG ile yapabileceklerinin sınırı yok.”   

1389777265_lg.jpg

LG Electronics CES Fuarı 2014’te G Flex akıllı telefon, SoundPlate ses sistemi, ultra PC, ev sinema sistemi, 49 inç ULTRA HD LED TV, 105 inç ULTRA HD LED TV, Lifeband Touch, webOS Smart TV platform, 47 inç transparent LCD ekran, Chromebase hepsi birarada PC’nin de dahil olduğu yenilikçi ürünleriyle ödüllerin sahibi oldu.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.