Güncel

Samsung'dan Galaxy S5 ile ilgili beklenen açıklama geldi!

Samsung yetkilisi Galaxy S5 tanıtımının Mart ayında New York'da yapılacağı bilgisini verdi.

Samsung'dan Galaxy S5 ile ilgili beklenen açıklama geldi!

Son zamanlarda Samsung'un yeni amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy S5'in ne zaman tanıtılacağı hakkında çeşitli spekülasyonlar yapıldı. CES 2014 elektronik fuarında tanıtılmayan amiral gemisinin önümüzdeki ay düzenlenecek olan MWC 2014'de tanıtılmasının strateji olarak daha uygun olduğu dile getirilmişti. Ama yinede dedikodular bitmek bilmedi.

Geçtiğimiz günlerde İtalyan gazeteci Flavio Piccioni'nin bir kaynaktan aldığı bilgiye göre Samsung'un Galaxy S5'i Mart ortalarında düzenlenecek bir etkinlikle tanıtacağını açıklamıştı. Bu bilgiyi doğrular nitelikte ki açıklama bir Samsung yetkilisinden geldi.

1389741990_img20140114231826.jpg

Yetkili yaptığı açıklama da, CES 2014 ve Londra'da yapılacak olan MWC 2014'te tanıtılacağı yönündeki haberlerin yanlış olduğunu, Galaxy S5'in Mart ayında New York'ta düzenlenecek bir etkinlikte tanıtılacağı bilgisini verdi. Bizcede pek şaşırtıcı görünmüyor çünkü, hatırlarsanız Samsung Galaxy S4, geçtiğimiz yılın Mart ayında New York'un Times Meydanı'nda dünyaya tanıtılmıştı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.