Like a Dragon: Yakuza dizisi Prime Video’da yayına giriyor

Popüler oyun serisinden uyarlanan "Like a Dragon: Yakuza" dizisi, Prime Video'da izleyicilerle buluşacak.

Like a Dragon: Yakuza dizisi Prime Video’da yayına giriyor

Geçen yıl Lego hayranları, Rivendell'in tüm görkemiyle Elrond'un Evi'nin lüks bir rekreasyonu olan en nihai Yüzüklerin Efendisi setine sahip olduklarını düşündüler. Ancak hepsi yanıldı, çünkü başka bir set daha yapıldı. Danimarka'nın plastik madenlerinde Lego, tüm yaratıcılığını ve oyuncak raflarını domine etme arzusunu bu setin içine dökerek bir başyapıt oluşturdu. Bir Lego seti, hepsine hükmedecek bir set. Şimdi, Barad-Dûr olarak bilinen karanlık kule satışa çıktı.

Like a Dragon: Yakuza dizisi Prime Video’da yayına giriyor - Resim : 1

Bugün, 4 Haziran'da piyasaya sürülen bu devasa set, şimdiden geri siparişte ve bu genellikle setin tamamen tükeneceğinin bir işareti. Lego'ya göre, şu an verilen siparişler 21 Haziran'da gönderilecek. Bu 460$ değerindeki Yüzüklerin Efendisi seti, 32 inç yüksekliğinde, 5.400'den fazla parçadan oluşan modüler yapılara sahip bir yapı. Setin içinde keşfedilecek bir cephanelik, hapishane, mutfak ve taht odası bulunuyor, ancak asıl dikkat çekici olan şey Sauron'un kudretli Gözü. Sadece sizi ve zavallı Hobbitleri kızgınca izleyen bir göz değil, aynı zamanda bir ışık tuğlasıyla donatılmış ve koleksiyonlarınıza ateşli bir yoğunlukla bakacak şekilde tasarlanmış.

Like a Dragon: Yakuza dizisi Prime Video’da yayına giriyor - Resim : 2

Bu setle birlikte toplamda 10 mini figür bulunuyor. Gollum, Frodo, Sam, Gothmog, Sauron, Sauron'un Ağzı ve birkaç Ork figürü ile karanlık kuleyi süsleyebilirsiniz. Rivendell seti de hala mevcut, ancak 500$ fiyat etiketiyle geliyor ve tek bir dev kutuda 6.000'den fazla parça içeriyor.

Like a Dragon: Yakuza dizisi Prime Video’da yayına giriyor - Resim : 3

Eğer bu setin fiyatını haklı çıkarmak zor veya bunun için yeriniz yoksa, yeni BrickHeadz figürleri de artık mevcut. Bunlar, Lego'nun Funko Pop'larına cevabı olan, küçük inşa edilebilir ve temalı koleksiyon figürleri. İlgileniyorsanız, kendi Yüzük Kardeşliği'nizi iki karakterli setlerle oluşturabilirsiniz. Gandalf the Gray ve Balrog, Frodo ve Gollum veya Aragorn ve Arwen gibi karakterleri bir araya getirebilir veya hepsini bir araya getirip tek bir korkunç yaratık yaratabilirsiniz, seçim sizin.