Güncel

Litecoin (LTC), 100 doları mı hedefliyor?

İddia: Litecoin (LTC), başarılı bir çıkıştan sonra 100 doları hedefliyor!

Litecoin (LTC), 100 doları mı hedefliyor?

Kripto para piyasası, varlıklarının çoğu, bir zamanlar dünyanın en büyük kripto borsalarından biri olan FTX'in çöküşünün yol açtığı bir krizden kurtulurken, Litecoin ( LTC ) ile özellikle önemli kazançlar kaydediyor ve parlak bir işaret gösteriyor. gelecek.

Litecoin (LTC), başarılı bir çıkıştan sonra 100 doları hedefliyor!

Spesifik olarak, takma adla kripto ticaret uzmanı Bitcoin Bull'un 5 Aralık'ta yaptığı tweet'e göre, Litecoin fiyatının son birkaç gündür kaydettiği artışlar, merkezi olmayan finans ( DeFi ) tokeninin 100 dolara doğru bir ralli sağlayabileceğinin bir göstergesi.

Kripto analistinin açıkladığı gibi:

“LTC, yükselen kanalı başarılı bir şekilde kırdı ve birkaç gün yukarıda kaldı ve şimdi tekrar sıçradı. 90-100 dolarlık alanı hedefliyor.”

Litecoin (LTC), 100 doları mı hedefliyor? - Resim : 1

Litecoin fiyat eylem analizi ve tahmini. Kaynak: Bitcoin Boğası

Bunun da ötesinde, Litecoin üç hafta önce, kripto piyasası istihbarat platformu Santiment olarak, dört yıl içinde taşınan en büyük miktarda atıl token miktarını ve "yükseliş patlamaları için bir bileşen" olan ortalama token yatırımlarının yaşlanmasında bir azalma kaydetti.

Litecoin (LTC), 100 doları mı hedefliyor? - Resim : 2

Litecoin, dolar yaşı ve tüketilen yaş anlamına gelir. Kaynak: Santiment

Litecoin fiyat analizi

Bu arada Litecoin, basın zamanında 83,60 dolardan işlem gördüğü için tüm listelerinde kazançlar kaydediyor; bu, günlük %9,42, hafta genelinde %15,85 ve önceki 30 güne göre %21,54 artışla 6 dolarla işlem görüyor. milyar piyasa değeri.

Litecoin (LTC), 100 doları mı hedefliyor? - Resim : 3

Litecoin 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Fiyat hareketiyle Litecoin, analistlerin daha önceki yükseliş trendi tahminlerini ve ardından bazılarını doğruladı. Gerçekten de Rekt Capital , Finbold'un bildirdiği gibi, LTC'nin "gelecek ay daha yükseğe çıkmak için" Kasım'ı 67 doların üzerinde kapatması ve bu seviyenin üzerinde tutması gerektiğini tahmin etti.

Analistler ve grafik modellerinin gösterdiği iyimserliğe rağmen, CoinMarketCap'teki kripto para birimi topluluğu, Litecoin'in 31 Aralık 2022 için aşağı yönlü bir görünüm sergiliyor ve Litecoin'in mevcut fiyatından %25 daha düşük olan ortalama 62,29 dolardan işlem göreceğini tahmin ediyor.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.