Güncel

Lüks saatçiler, kripto piyasasındaki çöküşe meydan okuyor!

Lüks saatçiler, piyasa çöküşüne rağmen ödeme olarak kriptoyu kabul etmeye devam edecek!

Lüks saatçiler, kripto piyasasındaki çöküşe meydan okuyor!

TAG Heuer ve Hublot, piyasanın son birkaç aydaki hızlı düşüşüne rağmen ödeme olarak kripto para birimini kabul etmeye devam edeceklerini söyleyen birçok lüks saat markasından sadece ikisi.

Lüks saatçiler, kripto piyasasındaki çöküşe meydan okuyor!

Kripto para birimlerinin değerleri önemli dalgalanmalar görmeye devam ediyor. Buna rağmen, The New York Times tarafından Ağustos ayında yayınlanan bir rapora göre, kripto para birimini bir ödeme yöntemi olarak kabul etmeye yeni başlayan bu tür markalar, bunu yapmaya devam edeceklerini söylüyorlar.

TAG Heuer'in CEO'su Frédéric Arnault, Temmuz ayı başlarında markanın Eysins, İsviçre'deki ofislerinden yaptığı bir video röportajında ​​şunları söyledi:

“Kripto ödemeleri, birçoğu asla kullanmayacak olsa bile müşterilerimize sunduğumuz bir hizmet daha. Zaten kripto para biriminde birkaç yüz adet sattık.”

Lüks saatçiler, kripto piyasasındaki çöküşe meydan okuyor! - Resim : 1

Lüks saat arzı kripto çöküşünden etkilendi

Kripto para birimlerinin tarihsel olarak yüksek fiyatları nedeniyle, yeni bir lüks tüketici kategorisi ortaya çıktı ve bu da belirli modellerde pazar tarihinde benzeri görülmemiş bir fiyat artışına yol açtı. Bu da Lüks saatlere olan arzı olumsuz yönde etkliedi.

Yine de, Lamborghini bayileri kripto kışında sıcak kalıyor, çünkü süper arabalara hala güçlü bir talep var ve sahiplerinin çoğu, pazardaki değişimlerden pratik olarak etkilenmeyecek kadar varlıklı özel bir gruba ait.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.