Güncel

LUNA yatırımcıları bu tarihe dikkat edin! Pişman olmayın!

%72 tarihsel doğruluğa sahip kripto topluluğu, 30 Nisan 2022 için LUNA fiyatını tahmin ediyor.

LUNA yatırımcıları bu tarihe dikkat edin! Pişman olmayın!

Geçen hafta, Terra (LUNA), kripto para piyasasının geri kalanıyla birlikte yükselen tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Dijital varlıkların fiyat artışının bir sonucu olarak, birçok yatırımcı kendini, ay sonuna kadar nerede işlem yapacağına dair spekülasyonlara bıraktı.

LUNA yatırımcıları bu tarihe dikkat edin! Pişman olmayın!

Spesifik olarak, CoinMarketCap'teki topluluk, %72'lik bir tarihsel doğruluk oranı ve 3.010 oy ile Terra'nın Nisan 2022'nin sonuna kadar ortalama 93.76$'dan işlem yapacağını tahmin ediyor.

Fiyat tahmini, merkezi olmayan finans ( DeFi ) varlığının mevcut değerinden -23,61$ (-20,12%) artışa işaret ediyor.

LUNA Nisan ayı fiyat tahmini. Kaynak: CoinMarketCap

Benzer şekilde, topluluk üyelerinden Mayıs ayı sonu için alınan 1.298 oy, Nisan ayından daha da düşük bir hedef belirledi. Kripto paranın 31 Mayıs'ta 92.30 dolardan işlem göreceğini tahmin ediyor.

Kripto topluluğu, son altı ayda yapılan tahminlere dayanarak tarihsel olarak LUNA'nın fiyatını %71,95 doğruluk oranıyla tahmin etmiştir.

LUNA fiyat tahmini tarihsel doğruluk. Kaynak: CoinMarketCap

LUNA fiyat analizi

Kısaca bahsedildiği gibi, LUNA yakın zamanda 5 Nisan'da tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 119$'a ulaştı. Şu anda Terra, günde %0.51 ve geçen hafta %9.83 artışla 116.60$'dan işlem görüyor ve toplam piyasa değeri 41,4 milyar dolar.

CoinMarketCap'e göre, geçen ay kripto varlığı, 7 Mart'ta 29,5 milyar dolardan 6 Nisan'da 41,4 milyar dolara çıkarak 11.9 milyar dolarlık bir giriş gördü ve LUNA'nın piyasa değerine göre altıncı en büyük kripto varlığı haline gelmesine yardımcı oldu.

LUNA 1 aylık piyasa değeri. Kaynak: CoinMarketCap

Yasal Uyarı:  Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.