Güncel

Mandalorian'dan ilk fragman geldi

Disney'in Star Wars evreninde geçen dizisi olacak Mandarolian'dan ilk fragman yayınlandı.


Kısa süre önce kendi dijital video platformunu hayata geçirdiğini açıklayan Disney, yeni dizisi Mandarolian'dan ilk fragmanı da yayınladı. Star Wars evreninde geçecek olan dizi, şirketin Disney Plus platformunda 12 Kasım'dan itibaren gösterime girecek.

Mandalorian'dan ilk fragman geldi

Galakside kendi halinde bir savaşçı olan Mandarolian'ın maceralarını anlatacak dizinin fragmanında bazı ipuçları da yer alıyor. Star Wars evreninde savaşçı ve eski bir ırk olan Mandalorianlar, kendi başlarına hareket ederler.

Kasım ayında gösterime girecek olan dizide bu ırkın bir mensubunun maceralarını izleyeceğimiz görülüyor. Star Wars evreni ile ilgili birçok film yayına alan ancak son yıllarda bu filmler eskisi kadar ilgi görmeyen Disney, yeni diziyle ne yapar bilinmez. Sizleri Mandalorian dizisinin ilk fragmanı ile başbaşa bırakmadan önce Disney Plus platformunun Türkiye'de şimdilik resmi olarak kullanılamadığını belirtelim.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.