Güncel

Marvel Studios "Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü" filminden fragman geldi!

Marvel Studios’tan “Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü” filminin ilk resmi afişi ve fragmanı paylaşıldı!

Marvel Studios "Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü" filminden fragman geldi!

Marvel Studios'tan "Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü" filminin uzun zamandır beklenen ve Gök Gürültüsü Tanrısı’nı nelerin beklediğine dair ipuçlarını barındıran ilk resmi fragmanı paylaşıldı! Fragmanın yanı sıra ilk resmi afiş de yayınlandı. Filmde Thor (Chris Hemsworth) şimdiye kadar karşılaştığı hiçbir maceraya benzemeyen bir yolculuğa çıkıyor; iç huzur yolculuğuna.

Marvel Studios "Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü" filminden fragman geldi!

Ancak emekliliği, tanrıların yok edilmesini isteyen Gorr the God Butcher (Christian Bale) olarak bilinen galaktik bir katil tarafından kesintiye uğruyor. Karşılaştığı bu tehditle mücadele etmek için Thor, Kral Valkyrie (Tessa Thompson), Korg (Taika Waititi) ve şaşırtıcı bir şekilde çekici Mjolnir'i “Güçlü Thor” olarak kullanan eski kız arkadaşı Jane Foster'ın (Natalie Portman) yardımına başvuruyor.

thor

Birlikte, Gorr the God Butcher’ın intikamının gizemini ortaya çıkarmak ve çok geç olmadan onu durdurmak için korkunç bir kozmik maceraya atılıyorlar. Waititi'nin (“Thor: Ragnarok,” “Jojo Rabbit”) yönettiği ve Kevin Feige ve Brad Winderbaum’un yapımcılığını üstlendiği “Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü” 8 Temmuz 2022'de sinemalarda!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.