Güncel

Marvel ve DC birbirine girdi!

BossLogic adlı bir sanatçının ortaya koyduğu çalışmalar Marvel ve DC evrenini adeta birbirine kattı. İşte detaylar!

Marvel ve DC birbirine girdi!

Eminim süper kahramanları birçok kişi seviyordur. Özellikle sinema dünyası ve çizgi romanlar ile hayatımıza giren bu karakterler, içerisinde barındırdıkları havalı güçler sayesinde izleyenleri ve okurları kendilerine hayran bırakabiliyorlar. 

Şu sıralar sinema kanadı ile oldukça popüler olan süper kahramanlar, o karakteri oynayan oyuncular ile bütünleşmiş durumda. Sonuçta bir, iki yıllık bir çalışmadan söz etmiyoruz. Haliyle gözler alışmış oluyor. Size biraz garip gelebilir ama Gal Gadot ya Black Widow rolüne bürünseydi? 

Marvel ve DC birbirlerine girdi!

Ya da Wonder Woman karakterini farklı bir oyuncu canlandırsaydı? BossLogic adlı bir sanatçının ortaya koyduğu çalışmalar Marvel ve DC evrenini adeta birbirine katıyor. BossLogic'in bu çalışmaları haliyle hayranları da ikiye böldü. Kim daha iyi oynardı? 

Açıkçası herkes olduğu yerde iyidir diye düşünüyorum. BossLogic yalnızca Scarlett Johansson üzerinde de çalışmalar gerçekleştirmedi. Bu çalışmalar içerisinde Chris Evans, Henry Cavill, Chris Hemsworth, Jason Momoa gibi diğer popüler isimlerde var. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan sizleri çalışmalar ile baş başa bırakayım.

Peki ya siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce karakterler oturmuş mu? 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.