Güncel

MediaMarkt'tan İndirime Koş Koş Günleri kampanyası

MediaMarkt tarafından hayata geçirilen İndirime Koş Koş Günleri kampanyasında yüzlerce farklı ürünler yüzde 40'a varan indirimler sunuluyor.

MediaMarkt'tan İndirime Koş Koş Günleri kampanyası

İhtiyaçlarımızı indirimli olarak almak için teknoloji marketlerinin sunduğu fırsatları takip etmek gerekiyor. İşte bu fırsat duyurularından biri ile karşınızdayız. Duyurumuzun konusu ise MediaMarkt'ın İndirime Koş Koş Günleri kampanyası.  

Avrupa'nın açık ara en büyük teknoloji marketi olan MediaMarkt, 6-8 Mart 2020 tarihleri arasında sunduğu yeni İndirime Koş Koş Günleri kampanyası ile birçok üründe yüzde 40'a varan indirim fırsatları sunuyor.

MediaMarkt'tan İndirime Koş Koş Günleri kampanyası

Hem MediaMarkt mağazalarında hem MediaMarkt.com.tr internet sitesinde geçerli olan kampanya kapsamında birçok ürün indirimli fiyatlarla alınabiliyor. Bu ürünler arasında küçük ev aletlerinden, cep telefonuna, dizüstü bilgisayardan beyaz eşyaya kadar birçok seçenek yer alıyor.

Kampanya kapsamında Samsung Galaxy A51 cep telefonu 3.049 TL yerine 2.899 TL fiyat etiketiyle indirimli olarak alınabilecek. Küçük ev aletlerinde yüzde 40'a varan indirimler sunulurken, birçok üründe özel indirim seçenekleri de yer alacak. Ayrıca küçük ev aletlerinde geçerli olmak üzere Paraf ve Worldcard'a peşin fiyatına 12 taksit fırsatı da bulunuyor. 

MediaMarkt'ın İndirime Koş Koş Günleri kampanyası ile ilgili detaylı bilgiyi internet sitesinde bulabilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.