Güncel

Turkcell’de deprem! 3 önemli isim görevden ayrıldı

Türkiye’nin telekomünikasyon sektöründeki önemli ismi Turkcell ayrılık depremiyle sarsıldı. Turkcell’de 3 önemli isim görevden ayrıldı.

Turkcell’de deprem! 3 önemli isim görevden ayrıldı

Türkiye’de teknoloji ve iletişim sektöründe önde gelen isimlerden biri olan Turkcell’de ayrılık depremi yaşanıyor. İlk gelen haberlere göre Turkcell Yönetim Kurulu’nda aktif olarak görev yapan 3 kişinin, şirketle olan bağlarını kopardığı iddia edildi.

Turkcell’de deprem! 3 önemli isim görevden ayrıldı

Turkcell’den ayrılan isimler arasında Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akça da bulunuyor. Akça haricinde yönetim kurulunda yer alan 2 ismin daha Turkcell’den ayrıldığı belirtildi. Şu aralar Turkcell’in KAP’a detaylı bir açıklama yapması bekleniyor. Konu ile ilgili açıklama geldiğinde biz de sizlerle paylaşacağız.

Ahmet Akça kimdir?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yerli otomobil için babayiğitler arıyoruz çağrısına cevap veren ilk isimlerden biri olan Ahmet Akça 2010 yılı Ocak ayında Bezmialem Vakıf Üniversitesi'nin kuruluşunda Mütevelli Heyeti Üyesi olarak yer almıştı. Kasım 2011'den bu yana ise aynı üniversitede Mütevelli Heyeti Başkanı olarak görev yapmaktadır.

Bu dönemde SPK kararı ile Turkcell Yönetim Kurulu Üyeliği’ne getirilen Ahmet Akça, geçtiğimiz günlerde yerli otomobil için de bir açıklama yapmıştı. Akça; "Türkiye'nin yerli ve milli otomobili projesini destekleyecek olan, akıllı ulaşım sistemlerinin öncü teknolojilerinin hazırlık çalışmaları da bu kapsamda devam etmektedir. Yerli otomobil projesine önemli katkılarımızın olacağına inanıyoruz. ‘Kader gayrete âşıktır' diyor ve Türkiye'nin otomobili için yola çıkıyoruz” demişti.

GÜNCELLEME

Akça ile birlikte Hilmi Güler ve Atilla Koç'un Turkcell Yönetim Kurulu'ndan ayrıldığı kesinleşti.

Yorumlar
agmed
bunlar en iyisi shiaomi redmi note 8pro sonra Huawei p30lite gerisi iyi değil sakın almayın
Cevapla
Sercan yiğit
Beter olsunlar. Kota aşımı diye bana 3 ay 500 küsür fatura ödettiler. Müşteri hizmetlerini ararsın ters Bi şekilde. Limiti almışsınız beyefendi derler. Küfür edersin mahkemelik olursun. Sonra Vodafone geçersin faturalar 60 liraya düşer. Anlamıyorum gün boyu cepten porno izleyen biride değilim. Haram zıkkım olsun
Cevapla
Recep
Kardeş ayni olay bende oldu ne paralarim gitti ve o kullanicidan çiktım al birini vur otekine hepsı şerefsiz sadece senin başina bu olay dyıl bilmediğimiz ne insanlara ayni öyun oynamişlar.
Hearted
Allah verede bata milletin ahi deprep yapiyor 4 ay 1000 dk 2 gb 59 ödedim vijdan yokki adamlarda. 1000 dk 15gb 49 ödüyorum Vodafone da
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.