Güncel

MediaMarkt’tan teknolojiseverlere özel taksit ve puan fırsatı

MediaMarkt Türkiye, Kurban Bayramı'ndaki tüm elektronik ürün ihtiyaçları için mediamarkt.com.tr’yi tercih eden teknolojiseverlere, Yapı Kredi World Mobil’e özel 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL WorldPuan kazanacaklarını açıkladı.

MediaMarkt’tan teknolojiseverlere özel taksit ve puan fırsatı

Türkiye’nin en geniş satış alanına sahip elektronik perakendecisi MediaMarkt, geçtiğimiz günlerde tüketicileri bilgilendirmek amacıyla Kurban Bayramı'nda satışları artan derin dondurucu ve kıyma makinesi kategorilerinde, tüketicilerin hangi ürünleri tercih etmeleri gerektiğine yönelik açıklama yapmıştı. Özellikle Kurban Bayramı'nın yaklaşmasıyla bu kategorilere olan talep her geçen yıl artarken bununla birlikte bayramlarda sevdiklerine teknolojik hediye alanların da ilk durağı teknoloji mağazaları oluyor.

MediaMarkt’tan teknolojiseverlere özel taksit ve puan fırsatı

Bu bilgiden yola çıkan MediaMarkt Türkiye, teknolojiseverlere güvenli bir alışveriş ortamı sağlarken aynı zamanda sunduğu taksit ve puan avantajları hakkında da bilgilendirme yapıyor. Buna göre bünyesinde cep telefonlarından beyaz eşyalara ve elektrikli küçük ev aletlerine, tabletlerden televizyonlara, bilgisayarlara ve bilgisayar bileşenlerine, fotoğraf makinelerinden ses sistemlerine ve daha binlerce ürüne ev sahipliği yapan mediamarkt.com.tr’den teknolojiseverlerin yapacakları alışverişlerde Yapı Kredi World Mobil’e özel 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL WorldPuan hediye ediliyor. Bununla birlikte 12 aya varan taksit fırsatı da MediaMarkt’ın teknolojiseverlere sunduğu avantajlar arasında bulunuyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.