Güncel

Megan Fox'lu Acer Ultrabook reklamı!

Yeni reklam gelebilir!

Megan Fox'lu Acer Ultrabook reklamı!

Acer'in geçtiğimiz yıl reklam yıldızı olan Megan Fox, yeni anlaşmalarla birlikte teknoloji dünyasında tekrar görünmeye başlayabilir. İlerleyen haftalarda yeni bir reklam filminin geleceği dedikodularıyla birlikte gözler geçtiğimiz yıl popülerlik kazanan reklam filme döndü.

1378723899_megan-fox-1.jpg

Acer'ın 2012 yılında çıkarmış olduğu Ultrabook'un reklamında yer alan ünlü yıldız bir anda tüm dünyanın gündemine oturmuştu. Dilerseniz geçen yıl izlediğimiz reklam filmini ve Fox'un bu film için söylediklerini tekrar hatırlayalım.

Fox yer aldığı reklamla ilgili olarak şunları söyledi: “Acer ile çalışmaya karar verdim çünkü bilgisayarları gerçekten seviyorum, ne kadar yüksek teknoloji, o kadar iyi. Bu kampanya eğlenceliydi ve bana farklı bir yanımı sergileme fırsatı verdi.” Belirtmek gerekirse Aspire S7, Acer’ın şimdiye kadar yaptığı en ince ve hafif Full HD Ultrabook olma unvanını taşıyor. Dayanıklılık ve güzel bir beyaz renk için Gorilla Glass’tan üretilen bilgisayar Intel Core i7 işlemci ile güce kavuştu.

Yorumlar
Misafir
ürünü vatanda inceledim.adamlar yapmış helal olsun. lavaş kadar ince tüy kadar hafif olmuş.
Cevapla
Misafir
öncelikle bu kadın çok güzel
Cevapla
Misafir
Öncelikle şunu diyeyim; bu ürün başarısız ve kasan programcı KERNEKLİ♥44
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.