Güncel

Meriç Erkan yeni haliyle görenleri şaşırttı!

Ekranlarda karşımıza çıkan Meriç Erkan yeni haliyle görenleri şaşırttı. İsmini ve kimliğini tamamen değiştiren Erkan yepyeni bir görünüme ve kişiliğe büründü. İşte detaylar.

Meriç Erkan yeni haliyle görenleri şaşırttı!

Oyuncu Ahu Tuğba'nın eski sevgilisi olarak tanıdığımız Meriç Erkan yeni görüntüsüyle görenleri şaşırttı. Katıldığı televizyon programlarıyla show dünyasında sık sık karşımıza çıkan Meriç Erkan yepyeni bir kimliğe büründü. Hayatını ve adını değiştiren Meriç Erkan görenleri şaşkınlığa uğrattı.

İsmini de Meriç yerine "Mahmut" olarak değiştiren Erkan yeni kimlliğiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Yeni Şafak'a verdiği demeçte, "Nasuh tövbesi" ettiğini söyledi. Eski adıyla Meriç Erkan, 'bambaşka bir hayata geçtiğini' ifade etti.

Meriç Erkan yeni haliyle görenleri şaşırttı!

meriç erkan

Ekranların vazgeçilmez ismi son haliyle görenleri şaşırttı. Erkan: "Ya nasıl böyle bir hayat yaşamışım" ifadelerini kullandı. "Kurban olduğum Allah'ım sözünden dönmez, o beni affetti" dedi.

"Mahmut Erkan" olarak yaşamak istediğini dile getiren Erkan, "Pişman olacağı şeyleri yapmasın kimse, sonra çok üzülürler. Allah'tan böyle rahmetli bir Rabbimiz var" ifadelerini kullandı. Erkan, "Ben aynı adamım, aynı beden ama hayat insanı başka taraflara çekiyor. Daha önceki konseptim, şovmenlik vs., e tabii insan... Bu bir konsept değil, bu başka bir şey... Rabbimle aramdaki bir hesaplaşma... Bir şeyin farkına varıyorsunuz ve bunu son nefes gelmeden yapıyorsunuz" diye konuştu.

Erkan, "Rabbim diyor ki, 'Bir günahına tövbe edip onu bir daha tekrar etmeyeni ben affettim' ben de diyorum ki, O sözünden dönmez... Ama ben haylazlık yaparım, günahlarıma devam ederim, tövbemi bozarım, cezamı da hak ederim o zaman..." dedi. Sözlerine "Evlenmek olabilir tabii, nasip kısmet... Tam böyle İslam'a uygun, şeriata uygun, İslam'a uygun zihniyeti ve kıyafeti olacak, yan yana durduğumuzda da hakikaten bu çift görünüşüyle de hareketle de Müslüman, topluma faydalı olacak... Nasibimiz varsa olur, olmazsa da ben aşkın büyüğünü yakalamışım zaten" şeklinde devam etti.

Yorumlar
SananeEllif
Almanca öğretmeni .... Yıldızı çıktı haberinide, gazını kavanozlayan kadın haberinide ve bu haberide senin paylaşman kendinle olan mücadeleni gösteriyor son haberini daha çok beğendim
Cevapla
Ahmet
Mahmut ERKAN, İsmailağa cemaati lideri Mahmud Efendi Hazretlerine bağlandı. Çok şükür eski halinden kurtuldu. Ayrıca böyle değerli bir paylaşımı yapan TEKNOLOJIOKU ekibine teşekkür ederim.
Cevapla
Yter
Şeytan bensemis
Cevapla
Ergin
Terbiyesizlik yapma...
Selam
Eski hali göz önüme gelince gerçekten kendisi adına çok sevindim. Rabbim bizlere de nasip etsin...
Cevapla
Adnan
Maşallah sübhanallah
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.