Güncel

Messi'li Note 3 ve Galaxy Gear reklamı çok beğenildi!

Tüm dünyada en çok izlenen reklamlar arasına girdi!


Samsung Electronics’in, GALAXY Note 3 ve Gear ile tutkularını hayata geçirenlerin hikayelerini aktardığı küresel çaptaki "Hayatını Sen Yaz" kampanyasının ikinci televizyon reklam filmi yayına girdi. Reklam filminde klasik öykü anlatımı, modern teknoloji ürünü, etkileyici bir görsellik ve sesle buluşuyor ve Lionel Messi'nin futbol tutkusu, yepyeni bir mobil deneyimle birlikte anlatılıyor.

1383646538_messi-620x828.jpg

Yeni reklam filmi, nasıl bir dünyayı anlatıyor?

Yeni Zelandalı pop şarkıcısı Lorde'nin liste başı şarkısı "Royals"ın çocuk korosu tarafından seslendirilmiş bir versiyonunun kullanıldığı yeni reklam filmi, gizemli bir yabancının küçük bir kasabaya gelişiyle başlıyor. Yabancı, ürkütücü ve boş sokakları dolaşırken, merakını cezbettiği kasaba çocukları da onun peşine takılıyor. Kentin karmaşık arka sokaklarında dolanan yabancı, gizli bir projeyi gerçekleştirmek için GALAXY Note 3 ve Gear’ı kullanıyor. Bileğindeki GALAXY Gear'a yüksek sesle bazı talimatlar vererek, terk edilmiş binaların olduğu bir araziyi satın alan yabancı, inşaat ekipmanlarının getirilmesi talimatını verip elinde duran GALAXY Note 3’ten terk edilmiş binaların yıkımını izliyor.

Etkileyici bir şeyin yaşandığını fark eden çocuklar, bu adamı izlemeye başlıyorlar. Kasabanın diğer gençleri de evlerinden çıkarak inşaat alanına doğru koşuyor, ancak şantiyenin yerine karşılarında bir futbol sahası buluyorlar. Film, gizemli karakter Lionel Messi’nin onları bir futbol maçına davet etmesiyle sona eriyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.