Güncel

Microsoft binasına bombalı saldırı!

Microsoft'un Yunanistan'daki binasına bombalı saldırı yapıldı!

Microsoft binasına bombalı saldırı!

Dünyanın en büyük yazılım şirketlerinden Microsoft'un geçtiğimiz saatlerde Yunanistan'daki binasına bombalı saldırı gerçekleşti. Yunanistan'dan ilk gelen haberlere göre oldukça şiddetli bir patlamanın yaşandığı ve büyük hasar yaşandığı dile getiriliyor.

Son zamanlarda dünya ekonomisindeki yeri giderek küçülen Yunanistan'da isyanlar kaldığı yerden devam ediyor. Halkı galyana getiren gruplar faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. Devleti bir çeşit kaosa sürüklemek isteyen grupların saldırılarından bir yenisi daha Microsoft için gerçekleşti.

1340791091_microsoftgreece1340787413.jpg

Yunanistan'dan gelen ilk haberlere göre, Microsoft'a yapılan bombalı saldırı sonucunda hayatını yitiren ve ağır yaralanan bir kimsenin olmadığı anlaşıldı.  Yunanistan polisi tarafından gelen açıklamanın detayları geldikçe haberimizi güncelleyeceğiz!

Yunanistan'ın başkenti Atina'da gerçekleştirilen saldırıda hasarın çoğunluğunun binanın giriş katında olduğu açıklandı. Sabaha karşı küçük kamp tüpleri ve benzin dolu plastik bidonlarla dolu bir kamyoneti, şirketin giriş kapısına doğru süren saldırganlar, giriş kapısındaki güvenlik görevlilerini tehdit ettikten sonra kamyonetteki tüplerin bir kısmını ateşe verdi.

-Microsoft'a geçmiş olsun dileklerimizi gönderiyoruz!

Yorumlar
Misafir
Microsoft'un Amerika'daki binasına bombalı saldırı yapıldı! deniliyor üst metinde. altındada Microsoft'un geçtiğimiz saatlerde Yunanistan'daki binasına bombalı saldırı gerçekleşti. . Saldırı yunanistandamı amerikadamı?
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.