Güncel

Microsoft mağazasındaki şok görüntü!

Yeni açılan Microsoft Store'da ilk alışverişi bakın kimler yaptı?

Microsoft mağazasındaki şok görüntü!

Dünyanın en büyük yazılım şirketlerinden Microsoft, geçtiğimiz günlerde mağazalarına bir yenisini daha ekletti. Kullanıcılara yönelik satışlarını gerçekleştirdiği Microsoft Store adındaki mağazalarına bir yenisi daha eklenerek 18. mağaza da açılmış oldu.

ABD'de Freehold, New Jersey de açılan yeni mağazada herşey sıradanmış gibi gözükürken, sıradan bir tüketicinin obejktifine yansıyan bu kare bir anda tüm kullanıcıları şaşırttı. Karede karşımıza çıkan manzara bir hayli düşündürücü  idi çünkü, Microsoft'un yeni mağazasında 3 tane Apple çalışanı, Apple Store tişörtüyle dolaşıyor, standların önünde yer alıyordu.

1339496545_apple-spies.png

Açılış önce Cee Lo Green konseri ve hediyelerle gerçekleşti. Microsoft, açılış özel konuşmasında ve daha önceki açıklamalarında da belirttiği gibi 2 3 sene içinde 75 adet yeni Microsoft Store açacağını dile getirmişti. Açılan mağaza sayısı henüz 10, hedef sayıya ulaşması her ne kadar zor gibi gözükse de Microsoft'un çıkardığı yeni projeler ve  Windows 8 satışlara geçecek olursa bu rakamın gerçekleşme ihtimali oldukça yüksek denilebilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.