Güncel

Microsoft Türkiye ofisinde yeni atama

Microsoft Türkiye ofisinde yer alan bir göreve yeni bir atama gerçekleşti. Halen Microsoft bünyesinde çalışan bir isim yeni bir göreve atandı.

Microsoft Türkiye ofisinde yeni atama

Microsoft Türkiye ofisinde yeni bir atama gerçekleşti ve şirket bünyesinde uzun yıllardır çalışan Tarık Tüzünsü, Kurumsal ve Kamu Müşterilerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı oldu

Microsoft Türkiye ofisinde yeni atama

Microsoft TürkiyeTarık Tüzünsü’nün Microsoft Türkiye Kurumsal ve Kamu Müşterilerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandığını duyurdu. Microsoft Türkiye bünyesinde Tüketici Kanallarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başlayan Tüzünsü, 2015 yılında Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler (KOBİ) Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmıştı.

Microsoft Türkiye ofisinde yeni atama - Resim : 1

Microsoft Türkiye’den önce 17 yıl boyunca Arena Bilgisayar’da Ürün Yöneticiliğinden CEO’luğa kadar birçok farklı pozisyonda başarılı bir performans gösteren Tarık Tüzünsü, İstanbul Üniversitesi Fen Bilimleri Fakültesi’ni bitirdikten sonra aynı üniversitenin İşletme Fakültesi’nden MBA derecesi aldı. Tüzünsü aynı zamanda Harvard Business School’da PLD (Program Leadership Development) programını da başarıyla tamamlamış bir sektör profesyoneli.

Teknolojioku olarak Tarık Tüzünsü'ya yeni görevinde başarılar diliyoruz. 

Yorumlar
Bahadir Ömer Hamamcioglu1967
Microsoft amerikan askerine yardım ediyormuş. Eh adamlar Xiaominin Çin askerine destek olduğunu söylediler Microsoft ta aynı şeyi yapıyor. Windows 10 dan ayrıldım. Windows 7 ye geçtim. Windows 10 eskisi gibi değil. En az 2 GB Ram istiyor çalışması için. Her geçen gün zor çalışmaya başladı. Windows defender edge chromium un virüslü olduğunu buluyor. Windows 10 20H2 de bunlar oluyor.
Cevapla
Kenan Dural
Defalarca aradım Vodafone yi hayatta indirim yapmıyor Vodafone red 40 tarifesine geçecem adamlar sabit fiyatı 119 İlk 3ay sonrası 139 deyo vala yeminle söylüyorum aramakdan usandım hiç insanlara yardımcı olmuyolar ben deyom 85 liradan geçeyim olmaz deyolar arkadaşim deyom bu fiyattan ödüyor bize gelince mümkün değildir deyolar ben neye 140 lira odecem enayimin indirim isdedim böyle biserefsiz Vodafone kadar görmedim bıkdım bunlardan nalet olsun bunların operatörüne
Cevapla
Mehmet
Şebeke olmiyor hıç bişeyi düzgün değil
Cevapla
Tanju3535@gmıl.com
Tanjusaygın3535@gmıl.com
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.