Güncel

Microsoft yeni HoloLens modelini MWC'de sergileyebilir

İddialar doğru çıkarsa yazılım devi Microsoft artırılmış gerçeklik gözlüğü HoloLens'in yeni sürümünü MWC 2020 fuarında tanıtacak.

Microsoft yeni HoloLens modelini MWC'de sergileyebilir

Dünyanın en büyük mobil teknolojiler fuarı MWC - Mobile World Congress, 24-27 Şubat 2020 tarihleri arasında İspanya'nın Barselona şehrinde düzenlenecek. Ağırlıklı olarak mobil teknolojiler geliştiren şirketlerin katılacağı fuar aynı zamanda teknoloji devi markaların da ilgisini çekiyor. Bu yıl fuarın katılımcıları arasında bulunan Microsoft da HoloLens ve Edge Computing çözümlerini fuarda sergileyecek.

Microsoft yeni holoLens modelini MWC'de sergileyebilir

Geçen yıl da fuara katılan Microsoft özellikle kurumsal kullanım için geliştirdiği artırılmış gerçeklik cihazı HoloLens ile fuarda boy göstermişti. Bu yıl da yine HoloLens çözümlerini ziyaretçilerle buluşturacak olan marka aynı zamanda Edge Computing adı verilen çözümlerini de sergileyecek.

Kesin olmamakla beraber markanın yeni bir HoloLens modelini MWC 2020'de tanıtması bekleniyor. Bu yeni HoloLens modelinin yapay zeka, ses tanıma ve diğer teknolojileri üzerinde barındırması ve daha çok Telekom sektörü için çözüm olması bekleniyor.

Gelen bilgilere göre Microsoft fuarda aynı zamanda akıllı bulut ve Edge Computing çözümlerini de sergileyecek ve bu alanlara odaklanacak.

Medya sponsoru olduğumuz dünyanın en büyük mobil teknolojiler fuarı olan MWC ile ilgili en yeni gelişmeleri ve tüm haberleri MWC 2020 sayfalarımızda bulabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.