Güncel

Scooter görünümlü bisiklet: Halfbike 3 (video)

Görünüşü ile elektrikli scooter modellerine benzetilen bisiklet modeli Halfbike 3 farklı tasarımı ile dikkat çekiyor.

Scooter görünümlü bisiklet: Halfbike 3 (video)

Oldukça farklı bir tasarıma sahip olan bisiklet modeli Halfbike 3 ilk bakışta elektrikli scooter modeline benzetiliyor.

Scooter görünümlü bisiklet: Halfbike 3

Elektrikli bisiklet modelleri ile bisikletlere olan ilgi her geçen gün biraz daha artıyor. Birçok teknoloji şirketi tarafından üretilerek piyasaya sürülen elektrikli bisiklet modellerine her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor. Bu durum insanlardaki bisiklet algısını tamamen değiştirmiş durumda. İlk bakışta insanlar Halfbike 3 modelini elektrikli bir scooter modeli olarak değerlendirse de ürün aslında bir bisiklet modeli.

Piyasada yer alan bisiklet modellerine göre oldukça farklı bir tasarıma sahip olan Halfbike 3 isimli bisikletin scooter modeline benzetilmesi gayet normal çünkü görüntüsü tam olarak bir scooter gibi. Katlanabilir bir gövde yapısına sahip olan Halfbike 3’ün toplam ağırlığı 9 kg. Sıra dışı tasarıma sahip olan  Halfbike 3’de bisiklet modellerinde görmeye alışık olduğumuz koltuk yer almıyor. Ayakta kullanılmak üzere tasarlanmış bu ilginç bisiklet modelinin arkasında 2 adet küçük lastiğe yer verilirken ön tarafta ise arkadaki lastiklere oranla daha büyük bir teker yer alıyor. Yeni bisiklet modelinin pedalları ise bisikletin orta kısmında yer alıyor.

Yeni bisikletler çok farklı tasarımlarla gelecek

Piyasada yer alan bisiklet modellerine göre oldukça farklı bir tasarıma sahip olan Halfbike 3 gelecekteki bisiklet modellerinin çok farklı tasarımlara sahip olabileceğinin sinyallerini şimdiden veriyor. 95 kg taşıma kapasitesine sahip Halfbike 3 bisiklet modeli şehir içi kullanımlar için oldukça kullanışlı. Manevra kabiliyeti oldukça yüksek olan bu bisiklet modelinin gövdesi sağ ve sol tarafa doğru yatabiliyor. Dört vitese sahip olan Halfbike 3’ün gidonunda bir adet zil ve fren yer alıyor. 699 dolar fiyat etiketiyle satışa çıkarılan Halfbike 3’ü buradan satın alabilirsiniz.

Yorumlar
Tuncay
Koltuk gerekli bu insanı yorar
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.