Güncel

Microsoft Yenilikçi Uzman Eğitmenleriyle buluşuyor

Eğitim alanındaki teknolojilerini yaygınlaştırmayı amaçlayan Microsoft, eğitimcileri Microsoft Yenilikçi Uzman Eğitmenleri Programı’na davet ediyor.

Microsoft Yenilikçi Uzman Eğitmenleriyle buluşuyor

Microsoft, teknolojinin eğitim ve öğretimde verimli sonuçlar üretmesini sağlamak için eğitimcilerle el ele veriyor. Microsoft Yenilikçi Uzman Eğitmenleri Programı, eğitim ve öğretim için özel olarak konumlandırılmış çözümler ve ürünlerin yakından tanınmasını ve ortaya çıkardığı başarı hikayelerinin paylaşılmasını amaçlıyor. Eğitim ve öğretimde 21. Yüzyılın gerektirdiği teknolojinin etkin şekilde kullanılıp pedagojiyle bütünleştirilmesi konusunda çalışmalarını sürdüren Microsoft, güçlü Microsoft çözümlerine hayat katan çağdaş eğitmenlerle buluşuyor. Program katılımcılarının, öğrencilerine geleneksel eğitim kalıplarını dışında yaklaşımlarla tutku aşılayan, vizyon sahibi bir eğitmen ve lider kimlikli öğretmen adayları olması bekleniyor.

Program sonunda Microsoft Yenilikçi Uzman Eğitmeni sertifikasına sahip olacak katılımcılar, Microsoft’un özel kongrelerine konuşmacı olarak katılmak, eğitim çözümlerini ilk deneyimleyen kişiler arasında olmak, sınıfiçi Skype uygulaması ile dünyanın her yanındaki meslekdaşlarıyla işbirliği yapmak, dünyanın en büyük eğitim kongresi Microsoft Global Educator Exchange Event’e katılmak gibi pek çok ayrıcalığı yaşayacak.

Microsoft’un Yenilikçi Uzman Eğitmen Programı’na Microsoft Educator Network‘den açılacak ücretsiz üyelikle birlikte Office Mix, Sway, Video ya da tercih edilen alternatif bir çevrimiçi formatla bir öğrenme nesnesi yaratarak aka.ms/mieapply’dan aday olunuyor. Adaylar 30 Ekim’e kadar başvurularını yapabilir ve program ve başvuru sürecine dair tüm sorularını ekeskin@microsoft.com’a iletebilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.