Güncel

Microsoft'un HoloLens'i gelecek yıl son kullanıcıyla buluşacak!

Microsoft Başkanı Satya Nadella, sanal gerçeklik gözlüğü HoloLens'i önümüzdeki yıl içinde standart kullanıcılar için sunacaklarını açıkladı.

Microsoft'un HoloLens'i gelecek yıl son kullanıcıyla buluşacak!

ABD menşeili Microsoft bu yılın başlarında ilgi uyandıran sanal gerçeklik gözlüğü HoloLens'i tanıtmıştı. Tamamen farklı bir kullanıcı deneyimi sunan ve son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz HoloLens hakkında açıklama geldi.

BBC'ye verdiği bir röportajda Microsoft Başkanı Satya Nadella, geliştiriciler  ve ticari kullanım için üretilen ilk sürüm Hololens'in önümüzdeki yıl itibariyle son kullanıcıya yönelik bir modelinin daha olacağını söyledi. Microsoft başkanı şirketin şuan ağırlıklı olarak geliştiriciler ve kurumsal müşteriler için HoloLens konusuna odaklanmış durumda olduğunu açıkladı. Ayrıca Nadella, sonraki HoloLens modelinin standart kullanıcıyı menmnun edecek özelliklere sahip olacağından beklemeye değer olduğunu belirtti.

1438552193_hololens-0.gif

Microsoft hala sanal gerçeklik gözlüğü HoloLens'i geliştirme aşamasında çalışmalarına devam etmekte. Bakalım Microsoft CEO'su Sahya Nadella'nın son kullanıcı için vaat ettiği HoloLens cihazı gelecek yıl nasıl bir performans gösterecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.