Güncel

MicroStrategy'den Saylor: Bitcoin altının yerini alacak!

MicroStrategy'den Saylor, Bitcoin'in altını kademeli olarak 'paraya çevireceğini' söylüyor!

MicroStrategy'den Saylor: Bitcoin altının yerini alacak!

Bitcoin'in ( BTC ) büyümesi, bazı savunucuların, kriptonun değer deposu gibi çeşitli metriklerde altını devralacağı ve sonunda değerli metalin yerini alacağı görüşünü paylaştığını gördü. Son piyasa çöküşüne rağmen, önemli kripto oyuncuları, Bitcoin'in altını devirme projeksiyonunun hala yolda olduğunu onayladı.

MicroStrategy'den Saylor: Bitcoin altının yerini alacak!

MicroStrategy CEO'su Michael Saylor, 13 Ağustos'ta Stansberry Research ile yaptığı röportajda, altının büyük olasılıkla Bitcoin'in büyümesinin tetiklediği şeytanlaştırma yaşayacağını belirtti. 

Ancak Saylor, Bitcoin'in altını değiştirme yolunun iniş ve çıkışlarla karakterize olacağını kabul etti. İlginç bir şekilde Saylor, Bitcoin'in altından farklı olarak daha fazla yargı alanı tarafından para birimi olarak kabul edilme şansının daha yüksek olduğunu kaydetti.

“Geleneksel eleştirmenler ve ana akım analistler kripto ekonomisini anlamıyorlar, Bitcoin'i anlamıyorlar ve oynaklıktan nefret ediyorlar. Bitcoin zamanla altını yavaş yavaş şeytanlaştıracak, 21. yüzyılda para olarak kabul edilmeyecek”

MicroStrategy'den Saylor: Bitcoin altının yerini alacak! - Resim : 1

Bitcoin muhtemelen dibe vurdu

Başka bir yerde Saylor, son kripto piyasası kazanımlarının Bitcoin'in dibe vurduğunu gösterdiğini öne sürdü. Özellikle, basın zamanında Bitcoin 24.500 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte neredeyse %3 kazanç sağlıyordu. 

Saylor, “Temellerinin kurumsal yatırım sınıfı varlık olarak ortaya çıktığı, düzenleyiciler, yasa koyucular ve büyük ölçekli yatırımcılar tarafından benimsendiği yerde piyasa dibe vurmuş gibi görünüyor” dedi.

Yılın zorlu bir ilk yarısını yaşadıktan sonra, Ethereum ( ETH ) ile birlikte Bitcoin'in kısa vadeli bir rallide kripto piyasasına liderlik ettiğini belirtmekte fayda var.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.