MIUI 12.5 güncellenmeye devam ediyor! Sorunlar gideriliyor!

Xiaomi, MIUI 13 gelmeden önce mevcut sorunları gidermeye devam ediyor. Bu haberimizde MIUI 12.5'e ait bazı sorunlar gideriliyor.

MIUI 12.5 güncellenmeye devam ediyor! Sorunlar gideriliyor!

Xiaomi, bazı düzeltmeler getiren 21.11.15 yapı sürümüyle birlikte gelen en son MIUI 12.5 beta güncellemesini yayınlamaya başladı.

Değişiklik günlüğüne göre, bu son sürüm, ses panelindeki Gauss bulanıklığının kaybolmasını ve farklı yükseklikteki kayan bildirimler aynı anda geldiğinde kayan bildirimin üst kısmının anormal şekilde görüntülenmesi sorununu gideriyor.

MIUI 12.5 Beta Güncellemesi 21.11.15 Değişiklik Günlüğü

MIUI 12.5 güncellenmeye devam ediyor! Sorunlar gideriliyor! - Resim : 1

Sistem

  • Ses panelinde Gauss bulanıklığının kaybolması sorunu düzeltildi.

Durum çubuğu, Bildirim çubuğu

  • Farklı yükseklikteki kayan bildirimler aynı anda geldiğinde, kayan bildirimin üst kısmının anormal şekilde görüntülenmesi sorunu düzeltildi.
  • Uygulama tarafından gönderilen bildirimlerin zaman dizisinin bildirim yönetiminde güncellenmemesi sorunu düzeltildi.

Not:

  • Xiaomi Mi 10 Ultra ve Xiaomi Civi, ilk kez cesur kullanıcıları anmak için birden fazla optimizasyon ve iyileştirme ile Android 12 tabanlı geliştirme sürümünü yayınladı.
  • Redmi Note 11 Pro ve Redmi Note 11 Pro+ için geliştirme sürümünde ilk kez, birden fazla optimizasyon ve iyileştirme güncellemesi piyasaya sürüldü.
  • Redmi K40 Gaming, Redmi Note 10 Pro 5G “Sistem güncelleme hatası” sorununu daha iyi çözmek için Android 12'yi Mi Fan kullanıcıları bugün OTA güncellemesi alacak. Android 12'yi yükseltmeyen Mi Fan arkadaşlar için lütfen yarın OTA yükseltmesini yapın, anlayışınız için teşekkür ederiz.
  • Mi Fan arkadaşları, Android 12 geliştirme sürümünde, sağlık uygulamasının kalp atış hızını ölçerken parmak izi simgesini görüntülememesi ve parmak izinin tanınmaması sorunuyla karşılaşırsa, lütfen 21.11.17 sürümündeki onarımı doğrulayabilirler.

MIUI 12.5 beta programına kayıtlı iseniz bu güncellemeler telefonunuza gelecektir. Telefonunuzun Beta programına uygun olup olmadığını da kontrol edebilirsiniz.