MIUI 12.5'in geliştirilmiş sürümünün küresel pazar ilk cihaz listesi!

Xiaomi'nin arayüzü olan MIUI gelişmeyi sürdürüyor. Gelişmiş sürümün cihaz listesi yayınlandı.

MIUI 12.5'in geliştirilmiş sürümünün küresel pazar ilk cihaz listesi!

MIUI 12.5 Gelişmiş sürümün (Enhanced Edition) küresel İlk toplu cihaz listesi yayınlandı. Listeye baktığımızda popüler cihazlar görünüyor. Bu sürümün daha sonra global olarak yayınlanması bekleniyor.

Birkaç hafta önce Xiaomi, MIUI 12.5 Enhanced Edition global sürümün kullanıma alma planının 2021'in 4. çeyreğinde başlayacağını duyurdu. Yetkililere göre, ilk parti kesin olarak bu yılın Ekim ayından itibaren kullanıma sunulacak. Listede şuan 9 cihaz bulunuyor. MIUI 12.5 Enhanced Edition global güncellemesini, almaya uygun olan ilk parti cihazların listesini aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Kısaca MIUI 12.5 Enhanced Edition hakkında

Çin'de 10 Ağustos 2021'deki Xiaomi etkinliğinde, MIUI Pad'in yanı sıra mevcut MIUI işletim sisteminin bir yükseltmesi olan MIUI 12.5 Enhanced Edition da tanıtılmıştı. MIUI 12.5 üzerine herhangi bir yeni özellik getirmeyen bu güncelleme, sistemin genel performansında önemli iyileştirmeler yapıyor. Bu iyileştirmeler; Liquid Storage, Atomic Memory, Focus Calculation ve Intelligent Balance olmak üzere dört optimizasyon oluşuyor.

MIUI 12.5'in geliştirilmiş sürümünün küresel pazar ilk cihaz listesi! - Resim : 1

Xiaomi bu güncellemeyi diğer cihazlara göndermeden önce yalnızca yeni amiral gemisi modelleri ve üst düzey akıllı telefonlar için MIUI 12.5 Enhanced Edition güncellemesini yayınlamaya başlayacak.

MIUI 12.5 GELİŞMİŞ SÜRÜM KÜRESEL İLK TOPLU CİHAZ LİSTESİ

Mi 11

Mi 11 Ultra

Mi 11i

Mi 11X Pro

Mi 11X

Mi 10T Pro

Mi 10T

Mi 10 Pro

Mi 10

Tabii ki bu liste sadece ilk parti ile alakalı. Her zamanki gibi, Xiaomi gelecekte listeye daha fazla cihaz ekleyebilir.

Enhanced Edition güncellemesi hakkında ne düşünüyorsunuz?