Güncel

MIUI 13 adına bir sonraki ara güncelleme olan MIUI 13.5'ın logosu sızdırıldı!

MIUI 13 güncellemesini toparlaması beklenen 13.5 ara sürümü yayınlanmadan önce logosu ortaya çıktı. Yeni gelecek olan güncellemenin tam olarak neler getireceği bilinmezliğini korurken bu durum logosu için artık geçerli değil.

MIUI 13 adına bir sonraki ara güncelleme olan MIUI 13.5'ın logosu sızdırıldı!

Xiaomi, MIUI 13'ü 2021'in aralık ayında tanıttı ve o zamandan bu yana yaklaşık 4 ay bir süre geçti. Son zamanlarda MIUI 13 birçok sorunu beraberinde getirmişti. Ara güncellemenin logosunun sızdırılması MIUI'nin bir sonraki sürümünün düşünülenden daha erken gelmesi anlamı taşıyabilir.

Bununla birlikte, Xiaomi henüz resmi olarak logonun böyle olacağını doğrulamadı ancak sızan logo MIUI ara yüzünü geliştirme ekibinden kişiler tarafından kodlar içerisinde bulundu. MIUI 13.5'in muhtemelen bu logoyla birlikte bir dizi yeni özellik ve iyileştirme ile geleceği düşünülüyor. Yani bir Xiaomi hayranıysanız, MIUI'nin bir sonraki büyük güncellemesini bekliyor olabilirsiniz, görünüşe göre bu bekleyişiniz yakında sona erebilir.

Bazı kullanıcılar bu değişikliğin MIUI 13.5'in MIUI 13 ve MIUI 14 arasında küçük bir güncelleme olduğunu açıklamak için yapıldığını düşünüyor.

MIUI 13.5 ve MIUI 13 Logosu arasındaki fark

Yeni MIUI 13.5 logosu resmi Xiaomi Mi Kodunun içinde bulundu. Yeni logonun MIUI 13 logosundan çok da farklı olduğu söylenemez ama temel fark, üç numaralı satırın kaldırılmış olması. Bu satır kaldırıldığında 3 sayısı hem 5'e hem de 3'e daha çok benziyor.

MIUI 13.5'in logosu sızdırıldı!MIUI 13.5'in yeni logosunun MIUI 13'ün logosundan biraz farklı olduğu söylenebilir. Yeni logo ara güncelleme logosuymuş gibi kırpılmış ve hem 3'ü hem de 5'i anımsatabiliyor. Yeni MIUI 13.5 logosundaki bir rakamı inceltilmiş, 3 numara ise hem 3 hem de 5 gibi görünüyor.

Yorumlar
Nurettin
Güncelleme gelse ne olacak her güncellemede telefon daha cok batıyor
Cevapla
Metehan
Not 8 pro ya 13 güncellemesi gelmedi 13.5 geçtiler daha😄😄😄
Cevapla
Koray
Note 8 proya artik birsəy gelmez zaten kardes cok umitlenme yani 😂😂😂😂
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.