Güncel

MIUI 13 Beta güncellemesi ile büyük bir değişiklik geliyor!

MIUI 13 Beta sürümü bazı yeni özellikler ve değişiklikler almaya devam ediyor. Kararlı sürümü gönderilmeden önce beta'ya bazı yeni özellikler eklendi.

MIUI 13 Beta güncellemesi ile büyük bir değişiklik geliyor!

Xiaomi, Akıllı Kart için optimizasyon da dahil olmak üzere 22.4.10 yapı numarasıyla gelen birkaç cihaz için yeni MIUI 13 beta güncellemesini kullanıma sunmaya başladı. Güncelleme, değişiklik günlüğünde belirtilen değişikliğin yanı sıra, MIUI 13 Beta sürüm 22.4.10'daki Bulut yedeklemesinin görselini de tamamen yeniden tasarlıyor.

MIUI 13 Beta'da "Bulut Yedekleme" menüsü değişiyor

En son MIUI 13 beta güncellemesini kullanıyorsanız, “Bulut Yedekleme” görselindeki yenilenen tasarımı fark etmiş olabilirsiniz. "Bulut yedeği", ara yüzünün tamamen görsel olarak yeniden tasarlandı. Böylece kullanım kolaylığını basitleştirilmiş oldu.

Bulut Yedekleme

MIUI 13 beta 22.4.10 sürümü başka büyük değişikliklerle gelmiyor, yalnızca “Bulut Yedekleme” menüsü elden geçmiş. Bu değişiklik şu anda yalnızca Çin ROM'unda mevcutken, Global kullanıcılar için yakında yayınlanması bekleniyor.

MIUI 13 BETA GÜNCELLEME 22.4.10 DEĞİŞİKLİK GÜNLÜĞÜ

 Xiaomi Akıllı Kart

  •  Trafik kartı görüntüleri optimize edildi.

Not:

  • Mi hayranlarına nispeten daha iyi bir sürüm deneyimi yaşatmak için Redmi K30 Ultra'nın test sonuçları daha sonra yayınlayacak, anlayışınız için teşekkür ederiz.
  • Redmi Note 11 5G sürümü, belirli senaryolarda başarısız yükseltme sorunu nedeniyle bugün askıya alındı. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
  • Geliştirme sürümünün beta sürümü için işe alım Mi Pilot olmaması nedeniyle, Xiaomi 12 Pro, Xiaomi 12, Redmi K50G, Redmi K50 Pro, Redmi K50 ve Redmi K40S, yalnızca geliştirme sürümünün genel beta sürümü için kayıtlar başladı. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
  • 18 Temmuz 2022'den itibaren şu modeller geliştirme sürümünün genel beta sürümünü durduracak: Mi CC9 Pro, Redmi K30 5G, Redmi K30i 5G, Redmi K30, Mi 10, Mi 10 Pro, Redmi K30 Pro, Mi 10 Lite 5G.
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.