Güncel

MIUI 13 Dosya Yöneticisi güncellemesi yeni hızlı erişim simgeleri sunuyor!

Xiaomi, MIUI arayüzünün başarılı dosya yöneticisi uygulamasına yeni özellikler ekliyor. Yeni hızlı erişim simgeleri ve linkler bu haberimizde.

MIUI 13 Dosya Yöneticisi güncellemesi yeni hızlı erişim simgeleri sunuyor!

MIUI 13 Dosya Yöneticisi Uygulaması, Çin'de V4.3.3.6 yapı numarasıyla, Global kullanıcılar içinse V1-210531 numarası ile gelen yeni güncellemeyi almaya başladı.

Değişiklik günlüğüne göre, Çinli kullanıcılar için güncelleme, Instagram gibi bazı küresel uygulamalar için etkinleştirilen yeni hızlı erişim simgeleri eklerken, yeniden tasarlanmış adres çubuğu ve küçük resimler yeni bir yapı ile daha yuvarlak hale geliyor. Ek olarak, Global kullanıcılar için güncelleme bazı hataları düzeltiyor ve genel performansı artırıyor.

En son MIUI 13 Dosya Yöneticisi Uygulaması için V4.3.3.6 (Çin)  >>  İndir

En son MIUI 13 Dosya Yöneticisi Uygulaması için V1-210531  (Küresel)  >>  İndir

Neler Yeni?

Çin

1. Küçük resimler yeni bir yapıyla daha yuvarlak hale getirildi.
2. Adres çubuğunu yeniden tasarladı.
3. Instagram gibi bazı küresel uygulamalar için etkinleştirilen (eski logolu) yeni hızlı erişim simgeleri tanıtıldı.

Küresel

1. Bilinen bazı hatalar düzeltildi.
2. Arttırılmış genel performans.

Xiaomi her zamanki gibi sistem uygulamalarına yeni özellikler eklerken Çin için farklı diğer bölgeler için farklı özellikler sunuyor. Halen ROM farklılığı konusunda adım atmayan firma gittikçe kullanıcı kaybetmeye devam edebilir. Güncelleme konusunda da bazen tökezleyen firmanın bu konulara değinip nasıl ve ne zaman adım atacağı henüz bilinmiyor. En son yayınlayacağı MIUI 13 güncellemesi firmanın bu konuda son şansı olabilir. Şayet bu arayüz kötü çıkarsa birçok kullanıcı diğer firmalara kayabilirler.

ROM farklılığı konusunda sizler ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar
Kadir
Bu uygulamada daha çöp kutusu bile yok.
Cevapla
Yusuf
Aylardır bir güncelleme yollayacak siniz bizimle dalgamı geçiyorsunuz 8 ay oldu hani nerede guncelemeniz ayıp ayıp insanları kandırmayın yalan söylemeyin ayiptir
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.