Güncel

Samsung Galaxy S22 ve S22+ beklenenden daha geç piyasaya sürülebilir! işte detaylar!

Samsung Galaxy S22 ailesinde yer alan modellerin gecikemesi, Samsung'un hala tedarik zincirini düzene sokmak için mücadele ediyor olabileceğini düşündürüyor.

Samsung Galaxy S22 ve S22+ beklenenden daha geç piyasaya sürülebilir! işte detaylar!

Samsung'un yılın ilk büyük etkinliği olan Unpacked etkinliğine yaklaşırken herşey oldukça sakin. Zîra merak edilen birçok şey ortaya döküldü, neredeyse cevapsız hiçbir soru işareti kalmamış gibi görünüyor... Derken geçen hafta Galaxy S22 Ultra ile ilgili çılgın bir söylenti ortaya çıktı.

Samsung Galaxy S22 ve S22+ beklenenden daha geç piyasaya sürülebilir! işte detaylar!

Samsung Galaxy S22 ve S22+ modelinin ne zaman duyurulacağı ve haklarında çıkan sızıntıların gerçek olup olmadığı ile ilgili her şey belirsizliğini koruyor olsa da, Jon Prosser'ın hızla yaklaşan üç S22 varyantının kullanılabilirlik tarihlerine ilişkin en son tahmini şu sözlerle açıkladı; ''Samsung Galaxy S22 ailesinde yer alan modellerin gecikemesi, Samsung'un hala tedarik zincirini düzene sokmak için mücadele ediyor olabileceğini düşündürüyor.''

İlginç bir şekilde, ailenin en gelişmiş üyesine, daha küçük ve daha mütevazı kardeşlerine göre öncelik verilecek gibi görünüyor olduğu ise bir başka iddialar arasında.

Aynı zamanda S22 Ultra modelinin çıkış tarihi 25 Şubat olarak, S22 ve S22 Plus modellerinin çıkış tarihleri ise 11 Mart olarak gerçekleşeceği iddia ediliyor. En azından Prosser'ın olmasını beklediği şey bu. Samsung'un ayrıntılandırılmamış "tedarik zinciri sorunları", her zaman daha da kötüleşebilecek gibi görünüyor veya daha az olasılıkla "hafif bir gerilemeye" neden olacağı düşünülüyor.

Yorumlar
Murat
Batırıyolar işten anlamazlar
Cevapla
Alanya
Bir haftaya kalmaz raflarda yerini alır.
Cevapla
Vusale
İsdeyrem
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.