Güncel

MIUI Güvenlik yeni güncellemesi daha iyi bir deneyim vaat ediyor!

MIUI arayüzünün güvenlik uygulaması oldukça pratik çözümler sunabiliyor. Bu konuda kullanıcılar uygulamadan oldukça memnun. Şimdi daha da performanslı oluyor.

MIUI Güvenlik yeni güncellemesi daha iyi bir deneyim vaat ediyor!

MIUI güvenlik Uygulaması, bazı hata düzeltmeleri ve performans optimizasyonları dahil olmak üzere V6.0.1-220113.0.1 yapı numarası ile tanımlanan yeni bir güncelleme almaya başladı.

Xiaomi, her zaman kullanıcıların gizliliğinin ve güvenliğinin bilincinde olan bir firma. Bu yüzden Xiaomi, yerleşik Güvenlik uygulamalarını cihazlarında “MIUI Güvenlik Uygulaması” olarak adlandırıyor. Bu uygulama, cihazınızı davetsiz tehditlerden, güvenlik açıklarından vb tehditlerden korumanıza yardımcı olabilecek çeşitli özellikler içermekte.

MIUI Güvenlik uygulaması güncelleniyor

Son sürüm MIUI Güvenlik Uygulaması V6.0.1 (Küresel ) >> İndir

Ne değişti?

1. Sabit bilinen sorunlar.

2. Performans optimizasyonları.

26 Aralık güncellemesi

Xiaomi, V5.7.6-211112.1.1 numaralı sürümüyle birlikte gelen MIUI Security App'in yeni güncellemesini bazı değişiklikler ve hata düzeltmeleri getiren yeni güncellemeyi yayınlamaya başladı.

Güncelleme, yeni bir ön kamera asistanı ekliyor: ön kamera ile ışığı ve güzelleştirmeyi kullanın. Artık pil sıcaklığı durumu Santigrat yerine "Soğuk, Normal ve Sıcak" olarak gösteriliyor ve genel performans iyileştirildi.

MIUI Güvenlik Uygulaması V5.7.6 (Küresel ) >> İndir

 Değişiklik Günlüğünü

1. Uygulamaları kayan bir pencere şeklinde yandan açmak için yeni akıllı araç kutusu.

2. Yeni ön kamera asistanı: ön kamera ile ışığı ve güzelleştirmeyi kullanın.

3. Artık pil sıcaklığı durumu Santigrat yerine “Soğuk, Normal ve Sıcak” gösteriyor.

4. Sabit bilinen hatalar.

5. Geliştirilmiş genel performans.

Güvenlik uygulamasını güncellemek isteyen kullanıcıların yukarıdaki linklerden orjinal doayaları indirip kurmaları yeterli. Dosyalar Telegram hesaplarında Xiaomiui tarafından paylaşılmıştır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.