MIUI Temalar uygulaması güncel hale geliyor!

MIUI Temalar uygulaması güncellendi. Yeni içerikler eklendi. Detaylar bu haberimizde.

MIUI Temalar uygulaması güncel hale geliyor!

Xiaomi, Çin'de V3.1.2.0 yapı numarasıyla gelen MIUI Temalar Uygulaması için yeni güncellemeyi sunmaya başladı, Global kullanıcılar için V2.0.1.4 sürümü ile birlikte geliyor.

Xiaomi cihazlarını tamamen kişiselleştirmenizi sağlayan MIUI Tema Uygulaması özenle tasarlanmış birçok duvar kağıdı, farklı temaları ve çok sayıdaki zil sesi ile birlikte simge paketleri sunan bir uygulama.

Değişiklik günlüğüne göre, güncelleme tüm kategorilere tonlarca yeni öğe ekliyor ve bazı hataları düzeltiyor. Güncellemeyi yüklemek için, kullanıcıların aşağıdaki bağlantı aracılığıyla orjinal dosyayı, Global varyant için yaklaşık 26.9 MB ve Çin varyantı için 30,9 MB yazılım paketini indirmeleri yeterli.

En Son MIUI Temaları Uygulaması V3.1.2.0 (Çin) >> İndir

En Son MIUI Temaları Uygulaması V2.0.1.4 (Küresel) >> İndir

Değişiklik günlüğü:

1.Bazı hatalar giderildi.

2.Ayrıca tüm kategorilere tonlarca yeni eşya ekledik.

ROM farklılığı halen büyük bir sorun

MIUI Temalar uygulaması güncel hale geliyor! - Resim : 1

MIUI Temalar uygulaması bazı bölgelerde olmayan duvar kağıtları, temalar, simge paketleri ve bazı içerikleri içeriyor. Ancak dediğimiz gibi bu bölgeler sınırlı sayıdaki ülkeler için sunuluyor. 

Firmanın ROM farklılığı konusunda henüz bir adım atmaya niyeti yok gibi görünüyor. Kendi anavatanında her türlü simge paketleri, temalar, her zaman açık ekran paketleri ve zil sesleri varken, diğer bölgelerde bu özelliklerin bir çoğu bulunmuyor.

Xiaomi bu farklı sürüm konusuna değineceğim söylemişti ancak henüz bir adım atmadı.