Mobil severlerin iPhone kuyruğu Samsung'a araştırma konusu oldu!

İşte milyonlarca iPhone hayranı böyle kuyrukta bekledi!

Mobil severlerin iPhone kuyruğu Samsung'a araştırma konusu oldu!

Dünyanın en değerli markası Apple, geçtiğimiz haftalarda en yeni iPhone modelleri olan 5C ve 5S'i sonunda piyasaya sürdü. Türkiye'de de satışa sunulan iPhone 5C ve 5S'in satışı önceki iPhone'larda olduğu gibi yine birbirinden gergin bekleyişlere tanıklık etti.

Uzun iPhone kuyruklarının uzun bir süre daha gündemden düşmeyeceği şu günlerde, Samsung ve Apple arasındaki başka bir haberle sizlerleyiz. Bu haberimizde Samsung'a dair, Apple'ın kuyrukları dolup taşıracak imrenilecek başarısını baz alarak bazı açıklamalarda bulunacağız.

1380549636_techiphone5queues2.jpg

Apple ile olan resmi olmayan yakınlığıyla tanınan Apple Insider sitesinden gelen habere göre G. Koreli firma Samsung, son zamanlarda gündemi meşgul eden kuyruklarla ilgili geniş çaplı bir araştırma başlattı. Kullanıcıları sıra bekleyecek kadar cezbedenin ne olduğunu anlamaya çalışıyor. 

Fifth Avenue adındaki en büyük Apple mağazalarında bekleyen kuyruğa çeşitli sorular yönelten Samsung tarafından yetkilendirilen, kişiler kulllanıcıları cezbedenin ne olduğunu anlamaya çalıştı. Yine iddiaların devamında ise Samsung Electronics olarak lanse edilmeyen bu ekibin fotoğraflar çekip analiz için plan yaptıkları yönünde. Çıkan dedikoduların ne derece doğru olduğu ise henüz kesinlik kazanmış değil, ilerleyen günlerde bu çalışmaların doğruluğu hakkında gelen detaylarla karşınızda olacağız.