Güncel

Monero fiyatını önceden tahmin ettiler! İşte tarih!

%77 tarihsel doğruluğa sahip kripto topluluğu, 31 Mayıs 2022 için Monero fiyatını tahmin ediyor!

Monero fiyatını önceden tahmin ettiler! İşte tarih!

Monero (XMR) gibi mahremiyet sağlayan paralar, yatırımcılar merkezi olmayan varlıklarıyla mahremiyet aradıkça, piyasa değerine göre kripto para birimlerinde daha fazla popülerlik kazanıyor. Gerçekten de, son üç ayda XMR, 4 Şubat'taki 156$'dan 5 Mayıs'ta 226$'a çıkarak % 44,87 arttı. CoinMarketCap'teki kripto para topluluğu da, XMR'nin fiyatı konusunda iyimser.

Monero fiyatını önceden tahmin ettiler! İşte tarih!

İlginç bir şekilde, CoinMarketCap'teki kripto para topluluğu, XMR'nin fiyatı konusunda iyimser ve Mayıs 2022'nin sonuna kadar 247,67 dolardan işlem göreceğini tahmin ediyor.

XMR ortalama fiyat tahmini. Kaynak: CoinMarketCap

Tahmini fiyat, Monero'nun mevcut fiyatına göre %10.87 veya 24$'lık bir artışı yansıtıyor. Genel olarak, nihai fiyat tahminine ulaşmak için CoinMarketCap topluluğunun 2.842 üyesinin oyları alındı.

XMR için önceki altı fiyat tahminine dayanarak, topluluk dijital varlığın fiyatını tahmin etme konusunda %77,42 tarihsel doğruluğa sahip.

XMR doğruluğu. Kaynak: CoinMarketCap

Monero fiyat analizi

Şu anda Monero, son 24 saatte %3,04 ve önceki hafta %6,83 düşüşle 220,93$'dan işlem görüyor. Durum şu ki, XMR'nin toplam piyasa değeri 4 milyar dolar.

XMR 1 günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Monero'nun sahiplerinden birinin 20 Nisan tarihli gönderisine göre, ağ 16 Temmuz 2022'de 2,6 milyon blok yüksekliğinde bir güncellemeden geçecek. "Florin Fermi" yükseltmesi, ağa birçok yeni özelliğin yanı sıra hata düzeltmeleri de getirecek.

Geliştirici tarafından daha önce belirtildiği gibi, Monero halka boyutunu 11'den 16'ya çıkaracak. Bir XMR işlemindeki toplam imzalayan sayısını tanımlamak için "halka boyutu" olarak bilinen bir ifade kullanılır. Ağın benzersiz yaklaşımına uygun olarak, yükseltme, kullanıcılara temel gizliliklerine daha fazla erişim sağlayacaktır.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.