Güncel

Moto 360, kullanıcılarını üzdü

Motorola’nın 2014 yılında satışa sunduğu akıllı saati Moto 360 için, güncelleme sorusuna resmi yanıt firmadan geldi.


Motorola, 2014 yılında akıllı saat pazarına giriş yaparak, yuvarlak ekranı ve farklı kayış seçenekleri ile dikkat çeken Moto 360 akıllı saatini tanıttı. Özelliklerini kısaca hatırlamak gerekirse, TI OMAP 3 işlemciden ve 512 MB RAM’den güç alan saat Android Wear işletim sistemi ile çalışıyor.

LG'nin G Watch için ''Android Wear 2.0 güncellemesi gelmeyecek'' açıklamasının bir benzeri bu kez Motorola cephesinden geldi.

Bu soruyu bir kullanıcının Twitter üzerinden Motorola Destek hattına iletmesi ile, resmi cevap gelmiş oldu. Motorola yetkilileri, 1. Nesil Moto 360’ın Wear 2.0 güncellemesini almayacağını belirtti.

1465740376_as.jpg

Ayrıca Motorola, Moto 360 için güncelleme desteğini tamamen kesmediğini vurguluyor. Güvenlik açıklarına karşı akıllı saati kullananların risk altında kalmaması için, belirli aralıklarla güvenlik yamalarını içeren güncellemeler verilmeye devam edilecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.