Güncel

Motorine yeni indirim!

Akaryakıt fiyatlarındaki artışın ardından nihayet indirim haberleri de gelmeye başladı. İşte bu kapsamda motorine yeni bir indirim geliyor.

Motorine yeni indirim!

Ülkemizde akaryakıt fiyatlarında uzun süredir bir artış söz konusu. Ancak şimdi bir süredir indirim haberleri de karşımıza çıkıyor. Bu kapsamda motorine de yeni bir indirim geldi.

Brent petrol fiyatları ve dövizdeki değişikliklerle birlikte vatandaşları yakından ilgilendiren motorin fiyatlarında değişiklik devam ediyor. 30.06.2022 Perşembe gününden geçerli olmak üzere rafineri çıkış fiyatlarındaki değişiklikten dolayı motorin grubunda 84 kuruş fiyat indirimi meydana geldi. İndirim pompa satış fiyatlarına yansıyacak.

Motorine yeni indirim!

Motorine yeni indirim! - Resim : 1

İndirim sonrası motorinin litre fiyatı 27 lira 50 kuruştan, 26 lira 66 kuruşa düşecek. Motorinde dün de 2,5 lira indirim yapılmıştı .Güncel akaryakıt pompa fiyatlarına göre; İstanbul'da motorin litre fiyatı 27 lira 50 kuruştan satılıyor. Benzinin litresi ise ortalama 27 lira 30 kuruştan satılıyor.

Özellikle motorine gelen indirim ve zam haberleri herkesi yakından ilgilendiriyor. Zira motorin fiyatlarında yaşanan değişim ülkedeki her şeyde etkisini hissettiriyor. Bu kapsamda gelen indirim haberleri tüm vatandaşları yakından ilgilendiriyor. Rusya Ukrayna savaşı ve brent petrolün fiyatlarındaki artış derken uzun süredir akaryakıt fiyatlarında ciddi bir artış söz konusuydu. Şimdi gelen indirim haberleri ise vatandaşların rahat bir nefes almasını sağlayabilir.

Yorumlar
Suat
Ya zam gelirken ortalığı yıkan indirimler başlayınca yine ortalığı yıkıyor.
Cevapla
Hasan
Yaz tatili başladı amir memur 1 depa mazot yakacak indirim yapın. Ekim ayı geldiğinde çiftçi ye niye indirim yapmıyorsunuz
Cevapla
Orkun
Ne alakası var.petrol fiyatı ve usdtry kürü ile koreledir.
Mehmet koç yiğit
Mazot34 lr. pahalı olması gerekir çünkü havayı çok kirletiyor
Cevapla
Savaş
Lan bi yörü git işine
Mustafa
Zaten o fiyattan alıyoruz 1 haftadır haber olsun diyemi yaziyonuz
Cevapla
Hafız
Helal olsun
Hasanbasdogan
Aynı haberi 3 defa verince mazottaki indirim 84 x 3= 2,52 TL olur mu???
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.