Güncel

Mui akıllı ahşap ekranını tanıttı!

Mui, internete bağlı ahşap teknolojisi ile dikkat çeken yeni bir ürünü CES 2019'da sergiledi. İşte o ürün hakkında detaylar!

Mui akıllı ahşap ekranını tanıttı!

Japon şirketi Mui, CES 2019 kapsamında oldukça dikkat çekici bir ürün tanıttı. 

İnternete bağlı ahşap teknolojisi ile dikkat çeken akıllı ahşap ekran, akıllı ev ekranlarını evin içindeki mobilyalara entegre etmek gibi oldukça ilginç bir hedefi var. Oldukça sade bir görünüme sahip olan teknoloji, hava durumu, sıcaklığı kontrol etme, arka planda Spotify çalma, ışıkları ayarlama ve akıllı kapı zilini açma gibi farklı özellikleri de içerisinde barındırıyor.

Akıllı tahtanın içerisinde Google Asistan desteğinin bulunduğunu da eklemeden geçmeyelim. Peki bu tahta nasıl çalışıyor? Oldukça basit aslında; LCD ekrana verdiğiniz komutlar üzerinden her türlü işleminizi gerçekleştirebiliyorsunuz. 

Mui akıllı ahşap ekranını tanıttı!

Kickstarter üzerinden toplanan bağışlar sonucunda üretilen akıllı tahta, seri üretime kadar destek almaya devam edecek. Mui markasının bu sene CES 2019'da yenilikçi ödülüne de layık görüldüğünü belirtmek gerek. 

Kickstarter üzerinden firmaya destek veren tüketicilere ürün tam tamına 549 dolardan satışa sunulacak. Destek vermeyenler için henüz net bir fiyat belirlenmiş değil.

Peki ya siz Mui'nin akıllı tahta projesini nasıl buldunuz? Bu teknolojinin mobilyalara entegre edildiğini düşünsenize! Teknolojioku olarak yerinde takip edip en yeni teknoloji haberlerini sizlere aktaracağımız CES 2019 ile ilgili merak ettiğiniz her şey özel sayfalarımızda.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.