Güncel

MWC 2022 Teknolojioku'dan takip edilir!

Dünyanın en büyük mobil teknoloji fuarlarından olan MWC 2022'yi Teknolojioku olarak yerinde takip ediyoruz.

MWC 2022 Teknolojioku'dan takip edilir!

Her yıl İspanya'nın Barselona şehrinde düzenlenen MWC (Mobile World Congress) kapılarını açıyor. Bu yıl 28 Şubat - 3 Mart 2022 tarihleri arasında düzenlenecek olan fuara dünya çapında birçok teknoloji markası katılıyor.

Teknolojioku olarak yerinde takip edeceğimiz MWC 2022 fuarı ile ilgili haber, video ve içerikleri özel sayfalarımızdan, Twitter, Facebook, YouTube, TikTok ve Kwai gibi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yıl fuarda mobil teknolojiler arasında 5G, Metaverse, Yapay Zeka, IoT, FinTech ve Kripto para gibi konuların ön planda olması bekleniyor. Ayrıca otomobil teknolojileri de yine fuarın önde gelen konularından biri olacak.

Fuara bu yıl Huawei, Oppo, realme, ESET, Türk Telekom, Netaş ve Honor gibi markalar katılıyor. Bu yıl fuarda yeni ürün tanıtımından ziyade kısa süre önce tanıtılan yeni modellerin görücüye çıkması bekleniyor. Ek olarak son aylarda gündemi meşgul eden sanal / fiziksel evren karışımı Metaverse konusunun da ele alınması bekliyor. Metaverse ile ilgili donanım ve yazılım çözümleri de fuardaki yerini alacak. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.