Güncel

NASA'dan Marvel'a Tony Stark tavsiyesi!

Geçtiğimiz hafta fragmanının yayınlanması ile gündeme oturan Avengers: Endgame fragmanı NASA'nın da merceğinde. İşte detaylar!


Geçtiğimiz hafta gündeme bomba gibi düşen Avengers: Endgame, YouTube'de izlenme rekorları kırarak Marvel cephesinde yüzlerin gülmesine sebebiyet vermişti. Bildiğiniz gibi fragmanda Tony Stark (Iron Man) bir uzay aracının içerisinde uzay boşluğunda yiyeceksiz, susuz bir şekilde süzülüyordu.

Durumu pek iyi olmayan Stark'ın yaşayıp yaşamayacağı ise henüz belirsizliğini koruyan durumlardan bir tanesi. Yıkık bir şekilde karşımıza çıkan Avengers ekibinin Thanos'a karşı nasıl bir yol izleyeceği ise hala muamma.

Fragmanın yayınlanmasının ardından birçok hayran Stark'ın nasıl kurtulacağı ile ilgili olarak NASA'ya mesajlar yollamakta. Bu durum karşısında sessiz kalmayan NASA yetkilileri, Marvel’a konuyla ilgili bir kaç tavsiyesi verdi. Konu hakkında tweet atan NASA; 

NASA'dan Marvel'a Tony Stark tavsiyesi!

“Selam Marvel, Tony Stark’ı duyduk. Bildiğimiz kadarıyla, ilk yapmanız gereken şey görev kontrolde “@Avengers, bir sorunumuz var” için dinleme yapmak. İletişim kuramıyorsa, yer ekiplerinin bütün kaynaklarını kullanarak gökleri kayıp adamınız için taramasını tavsiye ediyoruz.” açıklaması yaptı.

Bakalım Stark'ın kaderi nasıl olacak? Bu film ile beraber tüm eski kadronun oyun dışı kalmasına şahit olacağız. Marvel kanadı artık yeni bir evrenin temellerini atmaya hazırlanıyor. Avengers ekibinin kaderine ise 2019'un Nisan ayında göreceğiz hep beraber. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.