Sinema

Bomba iddia: Fantastic Four ve Avengers birleşebilir!

Fantastic Four ve Avengers birleşebilir. Fantastic Four çoktan yaratılmış bir Marvel evrenine nasıl dahil edilebilir? İşte yanıtı!

Bomba iddia: Fantastic Four ve Avengers birleşebilir!

Fantastic Four karakterlerinin haklarının 20th Century Fox'ta olması maalesef Marvel hayranlarını yıllardır üzen konulardan bir tanesi. 

Marvel hayranları da Fantastic Four ekibinin yıllardır Avengers’ın dünyasına dahil olmasını istiyor. Bunun mümkün olabilmesi için ise şimdiden bazı teoriler ortaya atıldı Reddit üzerinden. Bildiğiniz gibi Fantastic Four karakterlerinin yayın hakları 20th Century Fox’a ait.

Hayranların sözünü dinleyen Disney'in 20th Century Fox’u satın almak istemesi ve bu konuda ilk adımları atması da hayallerin gerçekleşmesine bir adım daha atılmasına sebebiyet veriyor. Kısacası tüm bu karakterler yakında Marvel’a geri dönüyor diyebiliriz. Hatta bu konuda şimdiden çalışmalar başladı bile.

Peki Fantastic Four çoktan yaratılmış bir evrene nasıl dahil edilebilir? Reddit üzerinden ElectricalFinish isimli bir kullanıcının teorisi şimdiden birçok hayranı heyecanlandırdı.

Bomba iddia: Fantastic Four ve Avengers birleşebilir!

Marvel bu konuda çalışmalarını tamamlamamış olsa bile umarız bu teoriye denk gelir ve üzerinden bir şeyler eklemeye çalışabilir. 

Teorisine göre yeni Fantastic Four ekibi, quantum evreni sayesinde tekrardan evrene aktarılabilir. Bunun için Reed Richards ve ekibinin uzay yerine quantum dünyasına yol alması gerekiyor. Uzay yerine kahramanlarımız quantum evreni üzerinden böylelikle özel güçlerine kavuşmuş ve evrene dahil edilmiş olacak.

Peki ya siz bu teoriyi nasıl buldunuz? Marvel Fastastic Four karakterlerini bu teori dışında nasıl evrene dahil edebilir? Tabii ki tüm bu tartışma konularından önce Disney'in 20th Century Fox’u satın alma işlemini tamamlaması gerekmekte.

Bakalım Marvel bizlere ne gibi sürprizler hazırlayacak hep beraber bekleyip göreceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.