Bir şişeyi tel ile ipe bağlayan, şişeyi rektumundan içeri sokan adamın dramı ne yazık ki hastanede biter. Hem şişenin, hem telin, hem de ipin içeride kalması ile panik yaşayan adam, birkaç kere çıkarmaya çalıştıysa da beceremez, çabalamayı bırakır ve hastaneye koşar.

Ok tabancasını doldurmaya çalışırken, yanlışlıkla kendisine ateş eden 16 yaşındaki Yasser Lopez, böyle bir durumda yapılması gereken en doğru şeyi yapar ve oku çıkarmaya çalışmaz. Kafatasını ve beyninin sağ tarafını delip geçen ok, beyin cerrahı Dr. Ross Bullock tarafından bir operasyonla çıkarılır.
Mucize eseri hayatına devam eder Yasser Lopez...

Böbrek taşı bir hindistan cevizinin büyüklüğüne erişinceye kadar onun farkına varmayan Sandor Sarkadi, bel bölgesinin iki yanının ağrıdığı şikayeti ile hastaneye gider. 17 santimetre boyutuna ve 1.5 kilogram ağırlığına erişmiş olan böbrek taşı, bir operasyon ile Sarkadi'den çıkartılır.

Cep telefonunu bluetooth'lu bir kulaklığa ve mikrofona ayarlayan mahkum, telefonu rektumundan içeri sokarak dışarısı ile gardiyanlara çaktırmadan iletişim kurabileceğini düşünür. Düşünmediği tek, ama belki de en önemli ayrıntı, telefonun sesini açık unutmasıdır :(
Mahkumun poposundan gelen telefon sesini gardiyanların farketmesi elbette uzun sürmez...

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.