Güncel

Nesnelerin Fuarı: IoT Line Fair 26-27 Nisan’da İTÜ’de düzenlenecek

Nesnelerin İnterneti (IoT) teknolojisine dair her şey bu sene de İTÜ’de, IoT Line Fair’de konuşulacak. Etkinliğin detayı haberimizde.

Nesnelerin Fuarı: IoT Line Fair 26-27 Nisan’da İTÜ’de düzenlenecek

İTÜ IEEE’ye bağlı EESTEC İstanbul Yerel Komitesi tarafından düzenlenen ve bu sene 26-27 Nisan’da beşincisi gerçekleşecek olan IoT Line Fair, Türkiye’nin ilk ve en büyük IoT & Akıllı Ürünler Fuarı olma sıfatını taşıyor.

Nesnelerin Fuarı: IoT Line Fair 26-27 Nisan’da İTÜ’de düzenlenecek

Etkinlik, Internet of Things (Nesnelerin İnterneti) ve akıllı ürünler konularıyla alakalı sunumlardan oluşan konferansları, gün boyunca katılımcıların standları dolaşarak IoT alanında çalışan şirket ve startupların çalışmalarını inceleyebileceği, fikir alışverişinde bulunabileceği, dinleyebileceği bir fuar ortamını, nesnelerin interneti meraklısı herkesin tecrübelerini paylaşabileceği Türkiye IoT Ekosistemini bir araya getiren bir networking ortamını ve de yapılacak catering servisini kapsıyor.

IoT ekosistemindeki uzman şirket, kişi ve startuplar ile IoT alanını merak eden öğrencilerin bir araya gelmesi ve Türkiye’de aktif olarak çalışılmaya başlanmış bu sektör hakkında bilgi edinebilmesi amacıyla düzenlenen etkinlik her kitleye hitap edebilecek bir program içeriyor ve 1000 kişiye ulaşan yüksek bir katılım hedefliyor.

Şirketlerin IoT’ye bakışı ve mmevcut çalışmaları, dijitalleşme, akıllı şehir, akıllı ürünler, akıllı endüstri gibi globalde IoT konseptlerinde yapılan çalışmalar, kurusal başarı hikayeleri, startup’ların konulara bakışı ve çalışmaları, ekosistemin önemi, Vestel Teknoloji A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi ve TTGV Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Ultav’ın, Microsoft Türkiye Kamu Sektörü ve Yatırım Direktörü Dr. R. Erdem Erkul’un ve Sabah Gazetesi Editörü/Yazarı Timur Sırt’ın katılımlarıyla ufuk açıcı ve ilham verici daha birçok konunun masaya yatırılacağı etkinlikte, IoT tüm boyutlarıyla ve oldukça geniş bir perspektiften, hem büyük şirketler hem de startuplar hem de değerli konuklarımız tarafından ele alınacak.

Programın akışı dahilinde Özcan Yılmaz (keman), Burak Kayan (viyola) ve Burak Ayrancı (viyolonsel)'dan oluşan Brothers Trio ve İTÜ Acapella ekiplerince sergilenecek gösteriler bulunuyor.

İstanbul Teknik Üniversitesi Ayazağa Kampüsü, Süleyman Demirel Kültür Merkezi'nde yapılacak etkinlik, Türkiye'nin dört bir yanından tüm katılımcılara açık ve ücretsiz, ancak kontenjan sınırlı. Tüm teknoloji meraklıları davetlidir!

Kayıtlar Eventbrite ve Biletino adreslerinden alınmaktadır. Detaylı bilgi için IoT Line Fair web sitesini ziyaret edebilirsiniz!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.